Jakub Gąsowski zachorował. "Błagam i proszę, uważajcie na siebie"

Jakub Gąsowski zachorował na koronawirusa
Jakub Gąsowski zachorował na koronawirusa
Źródło: MWMEDIA
Jakub Gąsowski jest synem aktorskiej pary: Piotra Gąsowskiego oraz Hanny Śleszyńskiej. 27-latek poszedł w ślady sławnych rodziców, a także odziedziczył po nich talent wokalny. Niestety w najbliższym czasie Jakub Gąsowski będzie musiał zrezygnować z pracy. Aktor poinformował, że ma koronawirusa.

Jakub Gąsowski jest synem Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej. Mężczyzna poszedł w ślady rodziców i ukończył studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie. Na szklanym ekranie zadebiutował w serialu "Na Wspólnej", natomiast pierwszą większą rolę otrzymał w 2. sezonie "Belfra".

Od pewnego czasu spełnia się również na teatralnych deskach i to nie tylko w roli aktora, ale również reżysera. Związany jest z Teatrem 6. piętro. Jakub Gąsowski jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, za pośrednictwem których opowiada o pracy, a także relacjonuje codzienność.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Ewa Szykulska o przeszłości. Nie była lubiana
Ewa Szykulska o przeszłości. Nie była lubiana

Jakub Gąsowski poinformował o chorobie

W ostatnim czasie coraz więcej osób skarży się na problemy zdrowotne. Jak się okazuje, wiele z nich zachorowało na koronawirusa. Niedawno do tej grupy trafił również syn Piotra Gąsowskiego. Jakub Gąsowski poinformował o pozytywnym teście za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednocześnie aktor zdradził, że to nie pierwszy raz, kiedy musi walczyć z chorobą.

"Trzeci raz. Mam nadzieję, że do trzech razy sztuka, a nie więcej" - przyznał.

Jakub Gąsowski zwrócił się również do tych, z którymi w ostatnim czasie miał kontakt. Zaapelował, by obserwowali zdrowie, a najlepiej wykonali testy.

"Każdy, kto miał ze mną kontakt w ostatnich dniach, błagam i proszę, uważajcie na siebie. Zróbcie sobie testy, nie chcę, żeby wam stała się krzywda" - dodał.

Jakub Gąsowski zachorował na koronawirusa
Jakub Gąsowski zachorował na koronawirusa
Jakub Gąsowski zachorował na koronawirusa
Źródło: Instagram @kuba_gasowski

W ostatnim czasie pozytywnym testem na COVID-19 pochwalił się Antoni Królikowski. Wokół aktora niedawno ponownie zawrzało. Wszystko za sprawą zatrzymania przez policję, podczas którego wykonano gwiazdorowi narkotest. Ten ostatecznie okazał się pozytywny, a Antoni Królikowski tłumaczył:

"W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może się utrzymywać, mimo że w dniu zatrzymania nie używałem konopi. Chciałbym zaznaczyć, że nie zażywam narkotyków, co wykazały dzisiejsze testy, więc bardzo proszę o zaprzestanie pomówień".

Więcej przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Antoni Królikowski zatrzymany przez policję. Aktor wydał oświadczenie

Piotr Gąsowski pojechał z córką w Alpy. Miała wypadek na nartach

Jakub Gąsowski nie jest jedynym dzieckiem Piotra Gąsowskiego. Aktor doczekał się ponadto córki Julii. Niedawno gwiazdor wraz z 15-latką wyjechali w Alpy na narty. Tam spędzali czas z bliskimi i znajomymi, w tym z Katarzyną Skrzynecką. Zimowe harce przerwał jednak wypadek. W pewnym momencie nastolatka złamała rękę.

"No i stało się. Gips i koniec jeżdżenia… na dzisiaj. Kochana Juleczka" - poinformował Piotr Gąsowski na InstaStories.

Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego powoli wkracza w świat show-biznesu. Jakiś czas temu udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że chciałaby pójść w ślady rodziców. Jak na razie robi to z trochę innej strony i ma na koncie role dubbingowe. 

"Ciągnie bardzo nawet. I nawet próbuje w tym kierunku wykonywać jakieś ruchy. Ale nie wiem, czy mam się czym chwalić" - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Postem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości