Jakub Tolak niedługo zostanie ojcem. "W małym domku powstaje właśnie małe łóżeczko"

Jakub Tolak
Jakub Tolak przygotowuje się do nowej roli
Źródło: MW MEDIA
Jakub Tolak wraz ze swoją żoną Zofią Samsel postanowili niedawno całkowicie przearanżować swoje życie. Wygodne lokum zamienili na własnoręcznie zrobionego vana mieszkalnego i przemierzają świat w swoim domu na kółkach. Niedługo dołączy do ich rodziny mała lokatorka. Jak będzie miała na imię ich córka? Aktor i jego małżonka zorganizowali dla internautów konkurs. Udało im się odgadnąć?

Jakub Tolak relacjonuje swoje życie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zaciekawieni internauci nietypowym trybem życia aktora, chętnie podglądają jego zmagania z naturą. Niedługo aktor zostanie ojcem i z tej okazji zaproponował swoim obserwatorom różne formy wspólnych interakcji. 

Jakub Tolak zdradził imię córeczki?

Aktor wielokrotnie zaznaczał, że choć zdaje sobie sprawę, jak niedługo zmieni się jego życie, nie zdążył przyzwyczaić się jeszcze do tego, że obejmie rolę ojca. Emocje jednak nie wzięły nad nim góry i Jakub Tolak skrzętnie przygotowuje swojego vana na przyjście na świat córeczki. Żeby zapewnić rozrywkę swoim wiernym obserwatorom, zaproponował "odgadywankę". Jakie imię będzie nosiło dziecko aktora?

"Sądząc po wiadomościach, zabawa w odgadywanie imienia Wam się spodobała. Wracamy więc z tematem, chociaż obawiamy się, że dziś będzie już wszystko jasne. Propozycji dostaliśmy bardzo, bardzo dużo - ale przyznajemy, kilka celnych trafień było już na samym początku" - napisał aktor w swoim profilu na Instagramie. 

Najczęstsze typy na imię córki Jakuba Tolaka to Antonia, Angelina i … Anna. 

Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę
Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę
Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl wspomniała dzień, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży. Zaznaczyła, że miała obawy, co do zdrowia dziecka.
Źródło: Co za Tydzień

Jakub Tolak zostanie ojcem 

Wieść o ciąży Zofii Samsel ucieszyła fanów Jakuba Tolaka i jego wojaży vanem. Niemniej jednak internauci mają wiele wątpliwości, czy aby na pewno, życie z noworodkiem na kilku metrach kwadratowych jest dobrym pomysłem. Aktor szybko jednak rozwiał te wątpliwości. 

"To już czas na syndrom wicia gniazda. Tylko osobnego pokoju do tego nie mamy. Jeszcze do niedawna często słyszeliśmy pytanie: 'Jak Wy się tam mieścicie, na tych kilku metrach kwadratowych'? Teraz przyszedł czas na nowy problem. 'Jak chcecie zmieścić się tam z dzieckiem?' Biorąc pod uwagę, że niedowiarków było całkiem sporo już wcześniej, ufamy swojej intuicji i odpowiadamy jednogłośnie: taki problem, to nie problem. Zapewne na przestrzeni najbliższych tygodni/miesięcy, będzie wiele sytuacji 'pd górkę', ale co do vana i kontynuowania naszej przygody jesteśmy pewni. W małym domku powstaje właśnie małe łóżeczko. Niechaj mały człowiek polubi się z nim dobrze, wbrew przewidywaniom spania w trójkę nie planujemy (przynajmniej nie w standardzie), higiena związku musi zostać zachowana" - opowiedział aktor.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości