Żona Mateusza Damięckiego zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda Paulina Andrzejewska?

Paulina Andrzejewska i Mateusz Damięcki
Paulina Andrzejewska zmieniła wizerunek. Jak teraz wygląda?
Źródło: MW MEDIA
Żona Mateusza Damięckiego zdecydowała się na radykalną zmianę wizerunku. To koniec z długimi, blond włosami. Jak teraz wygląda Paulina Andrzejewska-Damięcka? Fani niemal jednogłośni. "Za taką zmianą musi się coś kryć".

Paulina Andrzejewska i Mateusz Damięcki stanowią zgrane małżeństwo od 2018 roku. Do tej pory, internauci byli przyzwyczajeni, że ich wizerunek przez lata niemal w ogóle się nie zmieniał. Tym większe zaskoczenie wywołała nagła metamorfoza tancerki. 

Żona Mateusza Damięckiego przeszła metamorfozę

Wizerunek Pauli Andrzejewskiej na przestrzeni ostatnich był jednolity. Długie blond włosy, naturalny makijaż i schludne, nieprzerysowane ubranie. Niedawno jednak tancerka zaskoczyła internautów, publikując nowe zdjęcie w mediach społecznościowych. Zdecydowała się na ostre cięcie. Jak podoba Wam się jej nowa fryzura? 

W kilka chwil po opublikowaniu zdjęcia na Instagramie zawrzało od komentarzy. Internauci zastanawiają się, z czego mogła wynikać decyzja o tak drastycznym skróceniu włosów. 

"Za taką zmianą musi się coś kryć" - napisała jedna z obserwatorek. 

"Zmiana duża, ale zdecydowanie na plus. Czuć świeżość" - napisała fanka tancerki. 

Mąż i córka wspierają Nataszę Urbańską. "Nie ma mnie czasem cały dzień"
Natasza Urbańska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o wsparciu, jakie dostaje od najbliższych. Gwiazda bez ogródek przyznała, że czasem potrafi jej nie być w domu cały dzień. Wówczas Janusz Józefowicz i ich córka Kalina muszą sobie radzić sami. - To wszystko często jest też pode mnie aranżowane - mówiła.

Paulina Andrzejewska-Damięcka, kim jest? 

Paulina Andrzejewska to tancerka, choreografka i pedagożka. Ukończyła szkołę baletową i od 2003 roku zajmuje się między innymi nauką tańca współczesnego. Współpracuje także warszawską Akademią Teatralną. W 2018 roku poślubiła Mateusza Damięckiego. Mają dwójkę dzieci, Franciszka i Ignacego. 

Paulina Andrzejewska występowała w takich musicalach jak "Koty", "Grease", czy "Taniec Wampirów". Widzom telewizji może być także znana z programu "Gorączka złota" emitowanego na antenie TVN. W swoim artystycznym dorobku posiada wyreżyserowanie choreografii do programu telewizyjnego Roberta Rozmusa  czy do "Upiora w Operze" w Operze Podlaskiej w Białymstoku.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości