Jamie Foxx zwrócił się do fanów miesiąc po nagłym pogorszeniu zdrowia. Bliscy proszą o modlitwę

Jamie Foxx walczy o życie w szpitalu. Bliscy proszę o modlitwę
Jamie Foxx walczy o życie w szpitalu. Bliscy proszę o modlitwę
Źródło: Getty Images
Jamie Foxx 11 kwietnia trafił do szpitala. Rodzina aktora zachowała dla siebie okoliczności nagłej hospitalizacji i jego stanu zdrowia. Przyjaciele gwiazdora martwią się niego i proszą fanów o modlitwę. Tylko oni przekazują nowe informacje o aktorze. Nagle Jamie Foxx zabrał głos.

Jamie Foxx to amerykański aktor, komik stand-upowy oraz wokalista. Uznanie i laury zdobył m.in. za rolę w filmie "Ray". Za swoją kreację został nagrodzony Oscarem, Złotym Globem, a także statuetką Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych BAFTA. Jego twórczość muzyczna również znana jest na całym świecie. Artysta był też nominowany do nagród Grammy.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

BLONDINO_WYPADEK
Blondino Latino z "HP" wspomina wypadek. "Mogło skończyć się dużo gorzej"
Blondino Latino, czyli Łukasz Książkiewicz z pierwszej edycji "Hotelu Paradise" w szczerej rozmowie wyznał, jak wyglądały pierwsze chwile po napaści. Bardzo cierpiał?

Jamie Foxx walczy o życie w szpitalu. Bliscy proszę o modlitwę

Jamie Foxx trafił do szpitala w Atlancie 11 kwietnia. W mediach nie przekazano wielu informacji na ten temat. Wiadomo jedynie, że został tam przewieziony z planu zdjęciowego nowego filmu, który kręcił wraz z Cameron Diaz. Rodzina aktora prosiła o uszanowanie prywatności. Córka aktora zamieściła tylko krótkie oświadczenie na Instagramie, wyjaśniając, że jej tata doznał "medycznych komplikacji", ale nie sprecyzowała, co to znaczy. Artyście natychmiast została udzielona pomoc.

W mediach społecznościowych Internauci komentują zdjęcia aktora i zamieszczają pod nimi życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Przyjaciele Jamiego Foxxa proszą o modlitwy.

"Potrzebuję was wszystkich, abyście nieustannie podtrzymywali naszego ukochanego brata, którego wszyscy kochamy i dbamy o nasze serca, umysły i modlitwy!!!! Potrzebujemy cię z powrotem, bracie. Jak zawsze stwierdzam, prawdziwym mistrzem nie jest tym, który wygrywa, tylko ten, który spotyka i pokonuje przeciwności losu!! Twój test staje się twoim świadectwem!! Wszyscy nie możemy się doczekać, aż przyjmiemy cię z powrotem do domu, aby świętować, śmiać się z tobą [...] Przychodzę do was, pokornie prosząc o uzdrowienie i przywrócenie naszego brata Jamiego Foxxa silniejszego i lepszego niż wcześniej! Nie wstydzę się prosić, błagając i błagając o twoje miłosierne uzdrawiające moce nad naszym bratem teraz, w twoim czasie, nie naszym, za cud. Z góry ci dziękuję, twój łaskawy pokorny sługa" - napisał na Instagramie Charles Alston (znany lepiej jako Charlie Mack i Mr. Philadelphia).

Jamie Foxx dziękuje fanom za wsparcie

Niespodziewanie Jamie Foxx opublikował nowy post na Instagramie. Poprzednio udostępnił filmik 6 kwietnia. Teraz dodał czarną planszę z krótką informacją, że docenia całą miłość, którą otrzymuje od fanów. Dodał, że czuje błogosławieństwo. Modlą się za niego uznane światowe gwiazdy takie jak aktor Vin Diesel czy wokalista John Legend. Osobowość telewizyjna Ellen DeGeneres wspiera aktora: "wysyłam ci miłość każdego dnia".

"Przesyłam ci siłę i miłość" - napisał aktor Jeremy Renner. Przypomnijmy, że ten gwiazdor dobrze wie, jak to jest walczyć o życie w szpitalu. Aktor na początku roku uległ poważnemu wypadkowi. Nieszczęśliwym zrządzeniem losu znalazł się pod gąsienicą pługu śnieżnego. Do szpitala trafił w stanie krytycznym. Miał ponad 30 złamań i przeszedł dwie poważne operacje. Na szczęście powrócił do sprawności. Zobaczcie, jak Jeremy Renner wygląda po wypadku.

O stanie zdrowia Jemiego Foxxa mówił w rozmowie z magazynem "Extra" aktor Martin Lawrance.

"Słyszałem, że radzi sobie lepiej… Modlę się za niego każdej nocy i życzę mu wszystkiego najlepszego. Jest jednym z najlepszych, jakich mamy w Hollywood. Nie tylko jednym z najlepszych artystów, ale także dobrym człowiekiem" - podkreślił gwiazdor filmu "Bad Boys". 

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości