Magdalena Stużyńska-Brauer wróciła do przeszłości. "Strach nie pozwolił mi się cieszyć"

Magdalena Stużyńska-Brauer
Magdalena Stużyńska-Brauer wspiera maturzystów
Źródło: MWMEDIA
Magdalena Stużyńska-Brauer zaskoczyła niedawno internautów emocjonalnym wpisem. Choć aktorka jest obecna w mediach społecznościowych, post dotyczący prywatności, wspomnień i tego, co przeżywa, jest prawdziwą rzadkością. Gwiazda wróciła bowiem pamięcią do czasów szkolnych i wyznała, co było dla niej ogromnym stresem. Tym samym, postanowiła wesprzeć tegorocznych maturzystów.

Magdalena Stużyńska-Brauer jest aktorką, prezenterką telewizyjną i artystką kabaretową. Widzowie TVN znają ją z takich produkcji jak "Usta Usta", "Hela w opałach", czy "Niania". Jej konto na Instagramie śledzi ponad 107 tysięcy osób. To właśnie ci internauci jako pierwsi mogli przeczytać wpis poświęcony emocjom z dawnych lat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Aleksandra Adamska zdradza kulisy serialu "Pati"
Tajemnice Produkcji #11. Charakteryzacja Oli Adamskiej w serialu "Pati". Kulisy
Aleksandra Adamska pokazała, jak wygląda jej charakteryzacja i robienie tatuaży na planie serialu "Pati". Kulisy, ciekawostki i tajemnice nowego serialu TVN.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magdalena Stużyńska-Brauer o dzieciństwie, stresie i maturze

Magdalena Stużyńska-Brauer postanowiła zaskoczyć swoich obserwatorów na Instagramie i opublikowała post, w którym opowiedziała o dzieciństwie i emocjach, które doskonale zapadły jej w pamięć. W związku z nadchodzącym czasem matur wróciła wspomnieniami do czasów, gdy sama podchodziła do egzaminu dojrzałości. Jak zaznaczyła, było to jedno z najbardziej stresujących wydarzeń. Na szczęście, z pomocą i dobrą radą zwrócił się do niej tata.

"Kochani Maturzyści! Jestem z Wami całym sercem! Pamiętam (mimo że to było dawno), jak bardzo się bałam. Ten strach nie pozwolił mi cieszyć się tą obłędną wiosną. Dzień przed maturą tata, widząc mój lęk, zabrał mnie na spacer, zerwał mi gałąź bzu i powiedział, że matura nie jest czymś ostatecznym i nieodwracalnym - to zamknięcie pewnego etapu, rodzajem klasówki o średnim poziomie trudności, tyle że pisanej w auli, w galowym ubraniu. I że jeśli słabo ją zdam, albo nawet nie zdam, nie będzie mnie przez to mniej kochał ani cenił, a ja nie stracę przez to ręki, tylko szansę, którą może będę mogła odzyskać kiedy indziej, jeśli o to zawalczę. Bardzo mi to pomogło. Miał rację: matura nie była tak straszna ani trudna, jak się obawiałam. Zdałam ją bardzo dobrze, na pewno też dzięki temu poczuciu, że mam prawo do niepowodzenia i do naprawienia ewentualnych błędów. Żeby nie było wątpliwości: moim rodzicom zależało na tym, żebym zdała maturę i dostała się na studia, ale wiedzieli, że presja z ich strony tego nie zagwarantuje" - wyznała aktorka.

Magdalena Stużyńska-Brauer apeluje do maturzystów

Jakie rady dla maturzystów ma Magdalena Stużyńska-Brauer? Aktorka zaznacza, że przede wszystkim należy pamiętać o tym, że wyniki egzaminu dojrzałości nie definiują nikogo, orazoraz że gdy test nie pójdzie wedle założeń, zawsze można spróbować poprawić go w kolejnym terminie.

"Nie bójcie się! Niech strach nie psuje Wam radości z tej wiosny i z nowego wspaniałego etapu, który się przed Wami otwiera! Porażka, czy niepowodzenie nie zatrzaskują na zawsze wszystkich drzwi! Przed Wami wiele możliwości, tylko miejcie marzenia i nie poddawajcie się! W życiu czeka Was wiele egzaminów - maturę potraktujcie jak szczepionkę. (Nawiasem mówiąc mam dziś premierę w teatrze i też czuję się jak przed egzaminem. Trzymajcie kciuki!)" - dodała na koniec.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości