Gwiazdy

Jan Kliment wzruszony ciążą swojej żony. "Czekałem na ten moment" [TYLKO U NAS]

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Jan Kliment o ciąży swojej żony i nowym domu

Jan i Lenka Klimentowie wkrótce zostaną rodzicami. Radosną nowinę ogłosili na Instagramie. Kalina Szymankiewicz z kamerą cozatydzien.tvn.pl odwiedziła jurora "Mam talent!" na planie programu. Tancerz opowiedział o tym, jakie uczucia towarzyszyły mu, gdy dowiedział się o ciąży ukochanej. Zdradził też, że oprócz pojawienia się w ich życiu dziecka coś jeszcze się u nich zmieni. To następny krok w założeniu rodziny.

Jan Kliment i jego żona podzielili się swoim szczęściem. Powiadomili fanów, że w końcu będą mogli zostać rodzicami. Para tancerzy pokazała uroczą fotografię ze swoimi czworonożnymi pupilami i zdjęciami USG. Małżeństwo poprosiło w sieci, aby trzymać za nich kciuki, do czego się dołączamy. Jan Kliment specjalnie dla nas opowiedział, jak czuje się jego ukochana w tym wyjątkowym czasie. Co teraz czeka znanych tancerzy? Mają poważne życiowe plany.

Jan Kliment o ciąży ukochanej żony i opiece nad nią. Jaka zmiana czeka tancerzy?

Jan Kliment opowiedział o tym, jak opiekuje się swoją żoną. Lenka zauważyła zmianę w jego zachowaniu.

To jest szczęście. Tylko aby wszystko było dobrze... Cieszymy się z tego. Codziennie, jak wstaję rano, to z uśmiechem pytam Lenkę, jak się czuje. Może więcej się staram, jak ona mi sama powiedziała. Ale ja mam poczucie, że staram się cały czas tak samo. Czekałem na ten moment

Juror "Mam talent!" zdradził, że to nie koniec rewolucji w jego życiu. Pojawienie się na świecie dziecka wiążę się z przygotowaniami, a jednym z nich będzie zmiana miejsca zamieszkania.

- Gdy Lenka powiedziała mi, że jest w ciąży, to było "wow". Teraz jest takie większe skupienie na to, jak wszystko sobie urządzić, bo mamy dużo rzeczy jeszcze do ogarnięcia. Jednak muszę nagrywać "Mam talent!", potem mam różne plany. W marcu odbieramy mieszkanie, a jeszcze je trzeba wykończyć [....] Teraz jest mobilizacja. Ta radość na pewno będzie jeszcze większa, jak dziecko już przyjdzie, będziemy trzymać je na rękach - wyznał w rozmowie z nami.

Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu
Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu Jan Kliment to juror "Mam talent!", który ogłosił, że jego żona Lenka spodziewa się ich pierwszego dziecka. Tancerz z radością mówi o oczekiwaniu na potomka, zdradził, czy czeka bardziej na chłopca czy dziewczynkę. Jego odpowiedź zaskakuje. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jan Kliment o płci swojego dziecka. Zawsze o tym marzył

Jan Kliment zdradził nam, że jego dziecko przyjdzie na świat jeszcze w tym roku. Płeć pozostawił w tajemnicy, ale przyznał, że zawsze marzył o córeczce. W jego rodzinie pojawiają się dziewczynki, ale w statystykach urodzeń zdecydowanie wygrywa płeć męska. Jednak nie płeć jest dla niego najważniejsza.

- Po pierwsze fajne, że się to udało [zajście w ciążę - przyp. red.], nie jest ważna płeć, ale chciałem dziewczynkę. Tylko ja wiem, jak to jest u nas w rodzinie. Mój tata ma trzech synów, mój brat też, więc może być ciężko z tą dziewczynką - odpowiedział ze śmiechem juror "Mam talent!".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

Pozostałe wiadomości