Gwiazdy

Syn Roberta Janowskiego wziął drugi ślub. Była żona prezentera pokazała zdjęcia

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Syn Roberta Janowskiego wziął drugi ślub
MWMEDIASyn Roberta Janowskiego wziął drugi ślub

Syn Roberta Janowskiego i Katarzyny Kalicińskiej wziął ślub. Była żona dziennikarza pochwaliła się zdjęciami z zaślubin na Instagramie. Zobaczcie, jak prezentowali się Makary Janowski wraz z żoną.

Robert Janowski od blisko dekady tworzy szczęśliwy związek z Moniką Głodek, teraz Janowską. Para często mówi o swoim uczuciu w mediach, jednak zanim tych dwoje się spotkało, dziennikarz był już dwukrotnie rozwiedziony. 

Syn Roberta Janowskiego wziął ślub

Pierwszą żoną Roberta Janowskiego była Katarzyna Kalicińska-Goczał, z którą ma 34-letniego syna Makarego. Po rozstaniu prezenter związał się z Katarzyną Dańską, z którą doczekał się dwóch córek, 24-letniej Anieli i 22-letniej Toli. W 2013 r. Robert Janowski po raz trzeci powiedział "tak", żeniąc się z Moniką Głodek.

Teraz Robert Janowski ma prawdziwy powód do dumy. Jego najstarszy syn stanął na ślubnym kobiercu. Makary ożenił się z 33-letnią Martyną Poros, z którą zaręczył się w 2019 r. Syn Roberta Janowskiego na co dzień współprowadzi firmę producencką i zajmuje się reżyserią.

Zobacz wideo:

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – casting do nowego sezonu
"Ślub od pierwszego wejrzenia" – casting do nowego sezonu

Makary Janowski po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu

Warto przypomnieć, że to już drugi ślub 34-latka. Wcześniej był żonaty z Moniką Borzym. Uroczystość odbyła się w ubiegły weekend, a całość relacjonowała Katarzyna Kalicińska na Instagramie.

"Dzisiaj w obecności najbliższych sobie ludzi, Martyna Poros i Makary Janowski powiedzieli 'TAK!'. 100 lat młodej parze. Znacie jakieś nowe kawały o teściowej?" - napisała na Instagramie.

Pod wpisem pojawiło się wiele życzeń od bliskich i znajomych pary. Wśród nich pojawiły się wpisy Ilony Ostrowskiej, Marty Kuligowskiej czy Katarzyny Kolendy-Zaleskiej.

"Ucałuj młodych, pięknie wyglądają", "Szczęście niech trwa", "Niech się kochają", "Piękny czas dla nich", "Ucałuj Makarego i jego piękną żonę ode mnie, córki mej i koleżanek jej, dzisiaj zatańczymy naprawdę na ostro we Wrocławiu" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości