Jan Kliment wzruszony ciążą swojej żony. "Czekałem na ten moment" [TYLKO U NAS]

Jan Kliment o ciąży swojej żony i nowym domu
Jan Kliment o ciąży swojej żony i nowym domu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Jan i Lenka Klimentowie wkrótce zostaną rodzicami. Radosną nowinę ogłosili na Instagramie. Kalina Szymankiewicz z kamerą cozatydzien.tvn.pl odwiedziła jurora "Mam talent!" na planie programu. Tancerz opowiedział o tym, jakie uczucia towarzyszyły mu, gdy dowiedział się o ciąży ukochanej. Zdradził też, że oprócz pojawienia się w ich życiu dziecka coś jeszcze się u nich zmieni. To następny krok w założeniu rodziny.

Jan Kliment i jego żona podzielili się swoim szczęściem. Powiadomili fanów, że w końcu będą mogli zostać rodzicami. Para tancerzy pokazała uroczą fotografię ze swoimi czworonożnymi pupilami i zdjęciami USG. Małżeństwo poprosiło w sieci, aby trzymać za nich kciuki, do czego się dołączamy. Jan Kliment specjalnie dla nas opowiedział, jak czuje się jego ukochana w tym wyjątkowym czasie. Co teraz czeka znanych tancerzy? Mają poważne życiowe plany.

Jan Kliment o ciąży ukochanej żony i opiece nad nią. Jaka zmiana czeka tancerzy?

Jan Kliment opowiedział o tym, jak opiekuje się swoją żoną. Lenka zauważyła zmianę w jego zachowaniu.

To jest szczęście. Tylko aby wszystko było dobrze... Cieszymy się z tego. Codziennie, jak wstaję rano, to z uśmiechem pytam Lenkę, jak się czuje. Może więcej się staram, jak ona mi sama powiedziała. Ale ja mam poczucie, że staram się cały czas tak samo. Czekałem na ten moment
- przyznał wzruszony w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Juror "Mam talent!" zdradził, że to nie koniec rewolucji w jego życiu. Pojawienie się na świecie dziecka wiążę się z przygotowaniami, a jednym z nich będzie zmiana miejsca zamieszkania.

- Gdy Lenka powiedziała mi, że jest w ciąży, to było "wow". Teraz jest takie większe skupienie na to, jak wszystko sobie urządzić, bo mamy dużo rzeczy jeszcze do ogarnięcia. Jednak muszę nagrywać "Mam talent!", potem mam różne plany. W marcu odbieramy mieszkanie, a jeszcze je trzeba wykończyć [....] Teraz jest mobilizacja. Ta radość na pewno będzie jeszcze większa, jak dziecko już przyjdzie, będziemy trzymać je na rękach - wyznał w rozmowie z nami.

czt_mamtalent_kliment ciaza
Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu
Jan Kliment to juror "Mam talent!", który ogłosił, że jego żona Lenka spodziewa się ich pierwszego dziecka. Tancerz z radością mówi o oczekiwaniu na potomka, zdradził, czy czeka bardziej na chłopca czy dziewczynkę. Jego odpowiedź zaskakuje.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jan Kliment o płci swojego dziecka. Zawsze o tym marzył

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Jan Kliment zdradził nam, że jego dziecko przyjdzie na świat jeszcze w tym roku. Płeć pozostawił w tajemnicy, ale przyznał, że zawsze marzył o córeczce. W jego rodzinie pojawiają się dziewczynki, ale w statystykach urodzeń zdecydowanie wygrywa płeć męska. Jednak nie płeć jest dla niego najważniejsza.

- Po pierwsze fajne, że się to udało [zajście w ciążę - przyp. red.], nie jest ważna płeć, ale chciałem dziewczynkę. Tylko ja wiem, jak to jest u nas w rodzinie. Mój tata ma trzech synów, mój brat też, więc może być ciężko z tą dziewczynką - odpowiedział ze śmiechem juror "Mam talent!".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości