Janusz Chabior i jego żona w wyjątkowy sposób uczcili śmierć psa. "Będziemy go nosić nie tylko w sercu"

Janusz Chabior uczcił pamięć psa
Janusz Chabior uczcił pamięć psa
Źródło: MWMEDIA
Janusz Chabior postanowił w wyjątkowy sposób uczcić pamięć ukochanego psa. Aktor wielokrotnie wspominał o tym, jak ważny w jego życiu był zmarły czworonożny przyjaciel. Dzięki temu odważnemu gestowi para będzie mogła nosić psa Batmana nie tylko w sercach.

Janusz Chabior jest jednym z popularniejszych polskich aktorów. Niedawno aktor pochwalił się nowym członkiem rodziny. W szeregi Chabiorów wstąpił pies Henio. Pupil nie miał łatwo w życiu - pochodzi z Ukrainy. Zanim przyjechał do Polski, po jego tylnych łapach przejechał czołg. Pies dochodzi do siebie pod czujnym okiem Janusza Chabiora. Aktor niedawno pożegnał swojego ukochanego psa Batmana.

Janusz Chabior i pies Batman

O śmierci pupila aktor poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Śmierć psa Batmana była dla niego ogromnym ciosem. Zwierzę nie miało łatwego życia. Zanim trafiło do pełnego miłości domu, pies został znaleziony w rowie. Trafił do schroniska w stanie ciężkim, ale po wielu wysiłkach udało się zapobiec jego uśpieniu. Janusz Chabior wspominał, że pupil o imieniu Batman zmienił jego życie. Pies podróżował wraz z aktorem i stał się towarzyszem podczas planów zdjęciowych. 18 lutego Janusz Chabior poinformował o śmierci pupila.

"Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe. Przepraszam, że nie odpisywałem, ale wczoraj odszedł od nas Batman. Jest nam z Agatką tak smutno" - napisał wówczas.

Mandaryna i Ania Świątczak komentują plotki o ich konflikcie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Janusz Chabior uczcił pamięc psa

Aktor postanowił uczcić pamięć ukochanego pupila. Wraz z żoną, aktorką Agnieszką Wątróbską udał się do salonu tatuażu. Oboje wytatuowali sobie imię psa. Agnieszka Wątróbska postawiła na pełną nazwę - Batman. Natomiast Janusz Chabior wybrał skromną, acz piękną literę B ozdobioną psimi uszami. Efektami wizyty w studiu tatuażu aktor pochwalił się za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

"Wydziaraliśmy z Agą Batmana. Będziemy go nosić nie tylko w sercu, ale też na rękach, jak to za jego życia bywało. Bati forever" - napisał.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @januszchabior

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości