Gwiazdy

Janusz Chabior pozuje z mamą i bratem. Fani są pod wrażeniem podobieństwa

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Janusz Chabior opublikował zdjęcie z rodziną. Jak wyglądają jego mama i brat?

Janusz Chabior jest w szczęśliwym związku z artystką kabaretową Agatą Wątróbską. Aktor ceni sobie wartości rodzinne. Pielęgnuje relację z bliskimi. Kilka razy pokazał w mediach społecznościowych, jak wygląda jego brat. Niektórzy fani bardzo się zdziwili. Teraz Janusz Chabior relacjonował odwiedziny jego mamy. Fani są pod wrażeniem uderzającego podobieństwa. "Żadne z was by się siebie nie wyparło" - czytamy.

Janusz Chabior urodził się i wychował w Legnicy. Zanim został znanym aktorem, trudnił się wieloma innymi zajęciami. Pracował np. w hucie miedzi w swoim rodzinnym mieście, był też lokajem w hotelu w Londynie. Rozpoznawalność przyniosły mu role m.in. w "Kołysance" Juliusza Machulskiego, "Różyczce" Jana Kidawy-Błońskiego czy "Wołyniu" Wojciecha Smarzowskiego.

Janusz Chabior pokazał mamę i brata. "Jakie fajne Chabiory!"

Janusz Chabior podzielił się swoim szczęściem z obserwatorami na Instagramie. Relacjonował, jak serdecznie przywitał w swoim domu ukochaną mamę i brata. Następnie opublikował rodzinne zdjęcia. Na pierwszym z nich widzimy mamę z synami, a na drugiej fotografii pojawiła się jeszcze żona Janusza Chabiora. Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.

"Mama przyjechała!! Brat przyjechał! Ciasto truskawkowe opędzlowane. Piękny, szczęśliwy dzień" - wyznał podekscytowany aktor.

Internauci już wcześniej poznali brata Janusza Chabiora, ale za każdym razem zachwycają się podobieństwem obu panów.

"Jakie fajne Chabiory" - skomentowała Monika Sobień, żona Roberta Górskiego i przyjaciółka Janusza Chabiora.

Fani wskazują też silne podobieństwo braci do mamy.

"Synowie mamusi. Żadne z was by się siebie nie wyparło" - skomentował internauta.

Sylwia Graff z "Żon Miami" o kontaktach z rodziną
Sylwia Graff z "Żon Miami" o kontaktach z rodziną Sylwia Graff z programu "Żony Miami' opowiedziała o relacjach ze swoją rodziną. Za czym tęskni najbardziej?

Janusz Chabior ma dorosłego syna. Czym zajmuje się Nikodem Chabior?

Janusz Chabior był wcześniej żonaty z aktorką Anitą Poddębniak, ale jedyne dziecko ma ze związku z dziennikarką Barbarą Chabior. W 1988 przyszedł na świat ich syn Nikodem. Aktor kilka miesięcy temu pokazał archiwalne zdjęcie z synem. W tym przypadku również nie da się ukryć, że w ich żyłach płynie ta sama krew. Nikodem Chabior poszedł w ślady ojca i wkroczył do branży filmowej. Zdobył doświadczenie aktorskie, występując w szkolnych etiudach, ale zdecydował się na pracę przy produkcji i montowanie filmów.

Ma na swoim koncie współprace z taki artystami jak Brodka czy Krzysztof Zalewski. Efekty jego pracy możecie obejrzeć w teledysku wokalistki "Game Change" oraz w klipie Krzysztofa Zalewskiego do piosenki "Annuszka".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości