Renata Kaczoruk ma siostrę bliźniaczkę. "Niektórzy nie wiedzieli, że jesteśmy dwie"

Renata Kaczoruk ma siostrę bliźniaczkę
Renata Kaczoruk ma siostrę bliźniaczkę
Źródło: MWMEDIA
Renata Kaczoruk powróciła do telewizji. Widzowie TVN kojarzą ją przede wszystkim z programu "Azja Express" oraz z relacji, jaka łączyła ją z Kubą Wojewódzkim. Niewiele osób wie, że modelka ma siostrę bliźniaczkę, z którą startowała w świecie mody. Kim jest Agata Kaczoruk?

Renata Kaczoruk zrobiła dłuższą przerwę od show-biznesu. Modelka w 2016 roku brała udział w pierwszej edycji programu "Azja Express". Gwiazda zajęła piąte miejsce, w parze z Weroniką Budziło. Renata Kaczoruk pojawiała się od czasu do czasu jako gość "Dzień dobry TVN", ale dopiero teraz poświęciła telewizji znacznie więcej czasu. W show "Przez Atlantyk" obserwujemy jej relację z resztą ekipy gwiazd. Pozostałymi uczestnikami programu są: Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Antek Królikowski, Zygmunt Miłoszewski i Liroy.

Renata Kaczoruk ma siostrę bliźniaczkę. Czym zajmuje się Agata Kaczoruk?

Renata Kaczoruk ma dwie siostry. Jedna z nich to jej bliźniaczka Agata. Obie dziewczyny w dzieciństwie marzyły o tańcu, a konkretnie o występowaniu w balecie. Jako sześcioletnie dziewczynki tańczyły w ognisku baletowym, a potem w szkółce baletowej.

"Marzenia o tańcu rozbiły się o nasz wzrost (rosłyśmy w oczach) i coraz poważniejsze wymagania szkolne, ale już zawsze brakowało mi go w życiu" - przyznała Renata Kaczoruk.

Agata Kaczoruk również jest modelką. Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego razem z siostrą stawiała pierwsze kroki w tej branży. Obie znalazły się na okładce magazynu "Elle" we Francji (2005) i Stanach Zjednoczonych (2006). Jak twierdzi sama gwiazda "Przez Atlantyk", tylko jej mama potrafi rozróżnić swoje córki. Kobiety są niemal identyczne, co widać na zdjęciach, które zamieściliśmy poniżej.

"Niektórzy nauczyciele do końca nie widzieli, że jesteśmy dwie. Ja pisałam za Agę sprawdziany z chemii, a ona biegała za mnie na basen (ja miałam zbyt duże kompleksy) [...] Wracałam na jej dowodzie tożsamości do Londynu, gdy zgubiłam swój paszport podczas FW i inne nielegalne rzeczy" - przyznała modelka na Instagramie.

Mateusz Banasiuk przygotowywał się do "Mask Singer" pod okiem komandosa
Mateusz Banasiuk wyjawił, jak wyglądały przygotowania do programu "Mask Singer". Rygor podczas nagrań i rady komendosa były codziennością

"Przez Atlantyk" - co robi teraz Renata Kaczoruk?

Siostra Renaty Kaczoruk nie jest aktywna w mediach społecznościowych. Za to jej bliźniaczka chętnie rozmawia z fanami na Instagramie. Modeling w dalszym ciągu jest jej światem, ale Renata Kaczoruk zajęła się również psychologią. Była partnerka Kuby Wojewódzkiego ukończyła międzywydziałowe indywidualne studia matematyczno-przyrodnicze. Dodatkowo może pochwalić się ukończeniem neurokognitywistyki. Modelka interesuje się psychologią i funkcjonowaniem mózgu. W programie "Przez Atlantyk" przedstawiono ją jako "well being coacha". Renata Kaczoruk przyznała, że chorowała na depresję i zaburzenia lękowe.

"Rzeczywiście pracuję nad projektem, który jest związany ze zdrowiem psychicznym, z profilaktyką zdrowia psychicznego. Wiąże się to z tym, że sama przeszłam nie za łatwą drogę. Doświadczam zaburzeń lękowych, przeszłam przez depresję równocześnie podczas pandemii. Wiem, z czym to się je. Wiem, że wymaga codziennej praktyki dbania o siebie i w związku z tym buduję swój projekt wokół tego" - powiedziała w rozmowie z "Pudelkiem".

Gwiazda wyjaśniła, że rola "well being coacha" nie dotyczy leczenia, bo nie jest psychologiem czy psychiatrą. Jej zadaniem jest zapobieganie takim stanom i profilaktyka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości