Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa razem na okładce. "Jarkowi brakowało oddechu, a mi…"

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa
Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa nie kryją związku
Źródło: MWMEDIA
Mimo licznych przeciwieństw, z którymi zmagali się przez lata, Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa w końcu przestali unikać blasków fleszy. Wcześniej bali się, że wiadomość o ich związku może odbić się na dzieciach byłego piłkarza. Dziś Zuzanna Pactwa wspomina, że od początku była przygotowana na relację wielowymiarową - nie tylko z partnerem.

Jarosław Bieniuk towarzyszył ukochanej Annie Przybylskiej do końca jej dni. Po jej odejściu kilkukrotnie próbował na nowo poukładać życie. Związek z Martą Gliwińską, choć przyniósł piłkarzowi syna Kazimierza, nie przetrwał próby czasu. Od kilku lat buduje nową relację modelką i aktorką, Zuzanną Pactwą.

"Niebezpieczni dżentelmeni". Tomasz Kot, Andrzej Seweryn i Michał Czernecki
Źródło: "Co Za Tydzień"

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk razem na okładce czasopisma

Nie tylko okładka, ale i szczery wywiad zajmuje obecnie fanów związku Jarosława Bieniuka z Zuzanną Pactwą. Zakochani opowiedzieli o poznaniu i zakochaniu, ale i o przeszkodach, które musieli wspólnie pokonać na przestrzeni tych kilku wspólnych lat. Jarosław Bieniuk przyznaje, że doświadczenie poprzedniej relacji pchnęło go ku myśli o porzuceniu nadziei na prawdziwe uczucie: "Był moment, w którym prawie pogodziłem się z tym, że dopóki dzieci nie podrosną, nie będę budować kolejnego związku. Ale gdy poznałem Zuzę, ta sytuacja mnie zaskoczyła. Zakochałem się".

Para poznała się już 20 lat temu, jednak długo nie miała ze sobą kontaktu. Zuzanna Pactwa wyjechała na 10 lat do Stanów, a z przyszłym partnerem nawiązała kontakt internetowy. Niedługo później zakochani spotkali się w Polsce na pierwszej randce. "Kilka lat temu odnowiliśmy znajomość on-line i czasem pisaliśmy do siebie. Dopiero gdy dwa i pół roku temu przyjechała do Polski, spotkaliśmy się ponownie „w realu” i… tak już tu została. Szybko zrozumiałem, że jestem zakochany, i zacząłem się zastanawiać, jak to wszystko pogodzić, jak zbudować nasze życie".

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa - jak się poznali, ile są już razem

Zuzanna Pactwa wspomina natomiast, że zauroczył ją fakt, w jaki sposób może rozmawiać z nowym partnerem: "Poruszaliśmy mnóstwo tematów, śmialiśmy się z tych samych rzeczy… Jarek opowiadał o sobie, ja opowiadałam o mnie i byliśmy tym zafascynowani. Poczułam, że jest między nami połączenie, zrozumienie. I to głębokie".

Modelka przyznaje, że widziała, jak bardzo się różnią. Ona - skupiona na sobie i swojej karierze, pełna nadziei i marzeń, za którymi nie wahała się wyjechać na drugi koniec świata, on - odpowiedzialny pod każdym względem, ojciec twardo stąpający po ziemi. Przewrotnie okazało się, że właśnie te różnice najbardziej ich łączą. "Połączyło nas więc to, czego nam samym brakowało, a było w tej drugiej osobie. Jarkowi brakowało oddechu, a mi… Cóż, brakowało mi kogoś, kto by sprowadzał mnie na ziemię" - przyznaje Zuzanna Pactwa.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości