Bestsellery Empiku 2022. Joanna Opozda skradła show, dwie artystki w takich samych kreacjach

Gwiazdy na Gali Bestsellerów Empiku 2022
Gwiazdy na Gali Bestsellerów Empiku 2022
Źródło: MW MEDIA
Za nami Gala Bestsellerów Empiku 2022. Jak co roku na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych osób i nie zabrakło kontrowersji. Aleksandra Domańska i Angelika Kurowska przyszły w tej samej sukience, a Joanna Opozda oszołomiła swoją stylizacją. Zobaczcie, jak prezentowali się inni.

Już kolejny raz rozdano nagrody dla najlepszych twórców literatury, muzyki oraz kina podczas Gali Bestsellerów Empiku 2022. Na czerwonym dywanie jak zawsze nie zabrakło największych polskich gwiazd. Joanna Opozda olśniła wszystkich w limonkowej stylizacji z asymetrycznym dekoltem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Iga Kreft o karierze muzycznej
Iga Kreft o karierze muzycznej

Gwiazdy na Gali Bestsellerów Empiku 2022

Aleksandra Domańska i Angelika Kurowska natomiast pojawiły się na wydarzeniu w takich samych stylizacjach, co wywołało spore zainteresowanie widzów. Podczas wydarzenia na ściankach nie zabrakło również klasyki.

Karolina Gorczyca wybrała na tę okazję czarny, połyskujący garnitur z czarnymi dodatkami. Aktorka po raz kolejny udowodniła, że klasyka zawsze się obroni.

Na gali pojawił się również Rafał Zawierucha z żoną. Aktor postawił na czarny, elegancki garnitur i muszkę, a jego żona wybrała czarną suknię z cekinowym dołem. Gabi Drzewiecka postawiła na czarną, skórzaną spódnicę i żakiet w takim samym stylu. Do tego dobrała luźny t-shirt, czarne rajstopy i białe kozaczki.

Zobaczcie, jak prezentowali się pozostali!

Gala Bestsellerów Empiku 2022
Gala Bestsellerów Empiku 2022: Joanna Opozda
Gala Bestsellerów Empiku 2022: Patrycja Markowska
Gala Bestsellerów Empiku 2022: Angelika Kurowska
Gala Bestsellerów Empiku 2022: Damian Michałowski
+23
Zobacz galerię

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości