Jarosław Bieniuk w czułych objęciach z partnerką. Wybrali się w romantyczną podróż

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa
Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa
Źródło: MWMEDIA
Jarosław Bieniuk wraz z ukochaną udali się do Indonezji, gdzie świętowali walentynki. Para rzadko opowiada o życiu prywatnym, toteż najmniejsza informacja na temat ich miłości to prawdziwa gratka dla internautów. Tym razem z okazji wyjątkowego święta zakochani podzielili się romantycznym kadrem. Nic tylko pozazdrościć!

Jarosław Bieniuk jest byłym piłkarzem, ale przede wszystkim ostatnim partnerem zmarłej Anny Przybylskiej. Para doczekała się trójki dzieci, które powoli wkraczają w dorosłość. Oliwia Bieniuk, najstarsza pociecha, poszła śladami mamy i robi karierę w show-biznesie. Jarosław Bieniuk skupia się natomiast na wychowywaniu dzieci, a w ostatnim czasie dużo mówi się o jego związku z modelką Zuzanną Pactwą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jarosław Bieniuk o wychowaniu dzieci. Czego go nauczyły?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jarosław Bieniuk na romantycznym zdjęciu z ukochaną

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk są razem od przeszło trzech lat. Kobieta jest modelką, choć jak sama przyznała, wbrew temu, co pisano o niej w mediach, nie osiągnęła "światowej sławy". Kobieta bardzo dba o zachowanie prywatności i niewiele o niej wiadomo. W jednym z wywiadów przyznała, że wzięła niegdyś udział w programie "Żony Hollywood", ale był to czysty przypadek.

"Byłam tam gościem. Poznałam dziewczyny. Ja nie chciałam być w tym programie, moja koleżanka mnie poprosiła, chciała mieć wsparcie, więc powiedziałam, że w jednym odcinku mogę się pokazać" - powiedziała w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Zakochani nie zmienili zdania i, podobnie jak wcześniej sama Zuzanna Pactwa, tak teraz razem starają się chronić prywatność. Jedynym odstępstwem od reguły są zdjęcia, które niekiedy pojawiają się w mediach społecznościowych zakochanych. Z okazji walentynek również zrobili wyjątek i pochwalili się pięknymi kadrami wprost ze słonecznej Indonezji.

"Mój Święty Walnięty" - napisała.

Fotografia szybko obiegła media, a uwagę internautów zwróciło zdjęcie, na którym partnerka Jarosława Bieniuka uwieczniła przystrojone na tę okazję łóżko. Łabędzie z ręczników zdecydowanie robią wrażenie! Aby zobaczyć zdjęcie, kliknij strzałkę w prawo.

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk razem na okładce czasopisma

Choć chronią prywatność, mają za sobą debiut okładkowy! Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk przyjęli zaproszenie i zrealizowali sesję dla magazynu "VIVA!". Przy okazji udzielili wywiadu, w którym opowiedzieli nieco więcej o relacji. Okazuje się, że zakochani poznali się znacznie wcześniej, ale przez wiele lat nie utrzymywali kontaktu.

"Kilka lat temu odnowiliśmy znajomość on-line i czasem pisaliśmy do siebie. Dopiero gdy dwa i pół roku temu przyjechała do Polski, spotkaliśmy się ponownie 'w realu' i… tak już tu została. Szybko zrozumiałem, że jestem zakochany, i zacząłem się zastanawiać, jak to wszystko pogodzić, jak zbudować nasze życie" - powiedział Jarosław Bieniuk.

Mężczyzna przyznał, że początkowo nie chciał się z nikim wiązać, dopóki dzieci nie osiągną pełnoletności.

"Był moment, w którym prawie pogodziłem się z tym, że dopóki dzieci nie podrosną, nie będę budować kolejnego związku. Ale gdy poznałem Zuzę, ta sytuacja mnie zaskoczyła. Zakochałem się" - przyznał.

Czytaj więcej: Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa razem na okładce. "Jarkowi brakowało oddechu, a mi…"

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości