Te gwiazdy od niedawna obchodzą walentynki razem. Pokazują, że miłość nie zna granic

Monika Miller i Pavlo, Roksana Węgiel i Kevin Mglej, Karolina i Krzysztof Skibowie
Monika Miller i Pavlo, Roksana Węgiel i Kevin Mglej, Karolina i Krzysztof Skibowie
Źródło: MWMEDIA / archiwum prywatne
W tym roku niektóre ze znanych par będą pierwszy raz obchodzić walentynki razem. Dla innych będzie to natomiast pierwszy Dzień Zakochanych, który spędzą jako narzeczeni lub małżeństwo. Przeczytaj, o których sławnych parach jest teraz w mediach głośno.

14 lutego to z pewnością wyjątkowy dzień dla większości zakochanych. Walentynki są także świętowane przez gwiazdy show-biznesu, które ochoczo publikują zdjęcia i relacje z chwil spędzanych razem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Top Model". Joanna Krupa o miłości. Czy da szansę nowemu uczuciu?
Joanna Krupa ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Rozstała się z mężem Douglasem Nunesem, z którym doczekała się ukochanej córki. Mimo to modelka nie przekreśla szansy na kolejną miłość. Jak przyznaje w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą, nie postrzega ostatnich wydarzeń w kategorii porażki i z odwagą patrzy w przyszłość.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Roksana Węgiel i Kevin Mglej - różnica wieku to nie przeszkoda

Jedną z par, o których jest obecnie w mediach głośno zdecydowanie są Roksana Węgiel i Kevin Mglej. Zakochani, chociaż początkowo budzili kontrowersje dzielącą ich różnicą wieku, to z biegiem czasu chyba nikt już nie ma wątpliwości w to, jak bardzo dojrzałe jest łączące ich uczucie.

W ubiegłym roku media pisały o tym, że zakochani się zaręczyli, a w tym już za kilka miesięcy staną na ślubnym kobiercu. W jednym z wywiadów dla cozatydzien.tvn.pl artystka została zapytana o to, jak jej przyjaciele zareagowali na wieść o planowanym ślubie. Odpowiedź mogła być tylko jedna.

- Moim najlepszym przyjacielem jest Kevin, więc chyba całkiem dobrze to przyjął (śmiech) - wyznała.

Przeczytaj całość: Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Monika Miller i Pavlo - zaiskrzyło w sylwestrową noc

Monika Miller wraz z ukochanym Pavlo mają ze sobą wiele wspólnego. Ich zawodowe ścieżki związane są m.in. z modelingiem. Oboje zresztą mogą pochwalić się na tym polu imponującymi sukcesami. Jakby tego było mało dzielą wspólnie również drugą pasję - muzykę. Historia ich miłości mogłaby posłużyć za scenariusz romantycznego filmu.

Między zakochanymi zaiskrzyło w sylwestra, co więcej pochodzący z Ukrainy Pavlo nie wiedział jaką gwiazdą jest Monika Miller w Polsce. Opowiedział o tym w trakcie wspólnego wywiadu z ukochaną, który niedawno przeprowadziła Anna Pawelczyk-Bardyga.

Pavlo, partner Moniki Miller: To wyszło na jaw już na drugiej randce. Jechaliśmy razem na Sylwestra i byliśmy w windzie, zjeżdżamy na taki taras i nagle do Moniki podchodzą ludzie i zaczynają ją prosić o zdjęcia. Wracam się i mówię, że czegoś nie rozumiem, kim ty jesteś, że ludzie podchodzą i proszą o zdjęcia? W ten sposób dowiedziałem się, że jest sławna.

W tym samym wywiadzie Monika Miller wyjawiła, że to właśnie w sylwestrową noc poczuła, że chciałaby aby z tej relacji było coś więcej.

Monika Miller: Miałam już taką nadzieję od drugiej randki, która właśnie była na sylwestra. Wtedy postanowiliśmy, że spróbujemy. Myślałam, że pewnie będzie chciał się pospotykać przez miesiąc i to na tyle. Ale tak naprawdę od Sylwestra zaczęłam u niego mieszkać, od tej drugiej randki (śmiech). I tak mieszkałam i mieszkałam i mieszkałam i tak wyszło, że w sumie mieszkałam u niego z cztery miesiące. Wtedy stwierdziłam, że chyba coś jest na rzeczy, bo mnie nie wyrzuca jeszcze (śmiech).

Przeczytaj całość: Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Karolina i Krzysztof Skibowie - kochają wspólne podróże

Karolina i Krzysztof Skibowie w udzielonym niedawno wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o wspólnym życiu po ślubie. Uroczystość była jednym najgłośniejszych wydarzeń ubiegłego roku. Na ceremonii zjawiło się wiele osób znanych z pierwszych stron gazet. Zakochani zapragnęli, aby z tego pięknego dla nich dnia płynęła też wzniosła inicjatywa, dlatego poprosili weselnych gości, aby zamiast prezentów przynieśli karmę dla potrzebujących zwierząt.

W rozmowie z Norbertem Żyłą, Karolina i Krzysztof Skibowie nie ukrywali, że jedną z najbardziej romantycznych wypraw, w których uczestniczyli była podróż do Wenecji.

Krzysztof Skiba: Lubimy zwiedzać, wspólnie spacerować, chodzić. Taka romantyczna, bardzo romantyczna podróż, to była Wenecja.

Karolina Skiba: To był ogólnie spontan! Stwierdziliśmy, że mamy wolny weekend. Ja myślałam o Paryżu, ale teraz jest taki trochę mniej bezpieczny. No i powiedziałam, że nigdy nie byłam tak naprawdę w Wenecji i też tam właśnie przejażdżka gondolą zawsze była moim marzeniem. Wtedy mieliśmy dwie przejażdżki i w ciągu dnia i wieczorem, było super. Polecam liczne spacery. Właśnie wąskimi uliczkami. W domu i tak nie ma czasu.

Przeczytaj całość: Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą i jak spędzą walentynki. "Ostatnio chciałem być macho"

Klaudia Kardas i Jacek Kopczyński - połączyła ich miłość do sztuki

Odkąd Jacek Kopczyński zagościł na jednej z premier w towarzystwie pięknej pisarki - Klaudii Kardas, zakochani są na ustach niemal wszystkich. Niewiele osób wie, że zakochanych połączyła miłość do artyzmu. Jednym z pierwszych wydarzeń, na którym się spotkali była premiera książki autorki zdobywającej coraz większą popularność powieści.

Ostatnio w mediach było głośno na temat imponującego pierścionka, który zaprezentowała fanom pisarka. Wiele wskazuje na to, że wspólna wyprawa na Zanzibar była dla zakochanych nie tylko okazją do odpoczynku, ale również i zaręczyn. W niedawnej rozmowie z Norbertem Żyłą, Klaudia Kardas wyjawiła, czy bywa o ukochanego zazdrosna.

- Jestem zazdrośnikiem. Jeżeli mi na kimś zależy to tym bardziej bywam zazdrosna, choć ta moja zazdrość jest zdrowa. Nie ma miłości bez zazdrości. I bardzo dobrze, że w związku jest choć trochę zazdrości, bo wtedy wiemy, że nam zależy. Nie ma nic gorszego jak obojętność. Czy to jest aktor, czy osoba niepubliczna, wchodząc w związek, trzeba nauczyć się drugiej osoby. Słuchać jej potrzeb, patrzeć na zalety, ale również na wady. Jeżeli ktoś ma duże wady, musimy odpowiedzieć sobie sami na pytanie, czy my to udźwigniemy? Związek to wieczne kompromisy i przede wszystkim szacunek. Jeżeli nie ma szacunku w domu, to miłość wygasa - powiedziała.

Przeczytaj całość: Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA / archiwum prywatne

podziel się:

Pozostałe wiadomości