Jennifer Lawrence miała romans z mężem Miley Cyrus? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał

Jennifer Lawrence miała romans z mężem Miley Cyrus?
Jennifer Lawrence miała romans z mężem Miley Cyrus?
Źródło: Getty Images
Miley Cyrus wróciła z nowym, świeżym repertuarem. Piosenka "Flowers" w kilka minut od premiery zdobyła miliony odtworzeń. Podobnym fenomenem okazał się także teledysk do utworu, który według fanów artystki jest rozprawieniem się z przeszłością. To właśnie w nim dopatrzono się wskazówki, że były mąż Miley Cyrus zdradził ją z Jennifer Lawrence.

Wraz z pojawieniem się pierwszego singla z płyty "Endless Summer Vacation" w mediach zawrzało. Fani bacznie bowiem wsłuchiwali się w tekst i znaleźli dziesiątki nawiązań do eks małżonka piosenkarki. Głównym dowodem na to, że utwór i klip były skierowane do niego miała być data premiery przypadająca na 33. urodziny aktora.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Muzyczne podsumowanie roku 2022
Muzyczne podsumowanie roku 2022

Jennifer Lawrence miała romans z Liamem Hemsworthem?

Od kilku dni media na całym świecie rozpisują o możliwym romansie Jennifer Lawrence z ówczesnym mężem Miley Cyrus - Liamem Hemsworthem. Aktorzy mieli przeżyć chwile uniesienia po tym, jak spotkali się na planie filmowym. W piosence "Flowers" fani Miley Cyrus odnaleźli wiele wskazówek i poświadczeń medialnych doniesień. Plotkę o romansie męża miała potwierdzić… suknia wokalistki, którą ta miała na sobie w pierwszych ujęciach teledysku. 

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence miała romans z Liamem Hemsworthem?
Jennifer Lawrence
Źródło: Getty Images

Tuż po opublikowaniu teledysku zauważono, że dobór miejsc kręcenia klipu, stylizacje, tekst i użyte atrybuty nie są przypadkowe. Przed laty zagraniczne media donosiły, że mąż Miley Cyrus podczas kręcenia jednego z filmów zdradził ją z Jennifer Lawrence. Choć wtedy Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie odnieśli się do pogłosek, strój wokalistki w klipie miał je potwierdzić. Zdecydowała się bowiem na złotą kreację łudząco podobną do tej, którą miała na sobie Jennifer Lawrence podczas premiery filmu, na którego planie miało dojść do incydentu. 

Miley Cyrus w nowej piosence odwołuje się do zdrad Liama Hemswortha?

13 stycznia 2023 roku, w dniu urodzin byłego męża Miley Cyrus, światło dzienne ujrzała piosenka "Flowers". Fani wokalistki zauważyli, że informując o publikacji singla, wokalistka jako pierwszy kraj wymieniła Australię, czyli ojczyznę Liama Hemswortha. Refren utworu jest odpowiedzią na refren "When I Was Your man" Bruno Marsa. Dlaczego? Otóż jak donosi "People", piosenkę tę Liam Hemsworth miał zadedykować Miley Cyrus gdy między nimi zaczęły pojawiać się pierwsze medialne rozstania i kłótnie. 

Choć oficjalne przyczyny rozwodu gwiazdorskiej pary nie są znane, a media w większości obwiniały za to hulaszczy tryb życia Miley Cyrus, coraz więcej mówi się o przewinieniach australijskiego aktora. Posiadłość, którą możemy zobaczyć w teledysku "Flowers" miała bowiem w przeszłości należeć do małżeństwa, a Liam Hemsworth miał być posądzony o 13 zdrad żony dokonanych na jej terenie. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości