Jennifer Lopez i Ben Affleck mają kryzys po ślubie? Zabrali głos

Jennifer Lopez i Ben Affleck skomentowali plotki
Jennifer Lopez i Ben Affleck skomentowali plotki
Źródło: RB/Bauer-Griffin/GC Images
Jennifer Lopez i Ben Affleck rok temu wrócili do siebie po blisko 20-letniej rozłące, a kilka miesięcy temu wzięli ślub. Mimo to w mediach aż huczy od plotek o rzekomym kryzysie w ich związku, sam aktor natomiast został przyłapany "na mieście" bez obrączki. Teraz małżeństwo po raz pierwszy zabrało głos w sprawie tych doniesień.

Jennifer Lopez i Ben Affleck na początku lat 2000. uchodzili za jedną z najgorętszych par w show-biznesie, jednak ich związek nieoczekiwanie się rozpadł. Aktorzy udowodnili jednak, że prawdziwa miłość potrafi przetrwać nawet 20 lat rozłąki. Na początku 2021 roku celebryci znów zaczęli być widywani razem, a później sprawy potoczyły się bardzo szybko: zakochani potwierdzili związek, zaręczyli się, a potem wyprawili huczny ślub. Teraz natomiast coraz częściej mówi się o kryzysie w ich związku.

Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne"
Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do plotek o kryzysie w jej małżeństwie z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Gwiazda nie ukrywała, że jej mąż nie jest chodzącym ideałem, ale ona sama także jest świadoma swoich wad. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" powiedziała też, co jej zdaniem jest kluczem do długiej i trwałej relacji. "Mam nadzieję, że kiedyś Sebastian przyjmie te słowa do serca" - mówiła.

Jennifer Lopez i Ben Affleck komentują plotki na temat kryzysu w ich związku

W amerykańskich mediach aż huczy od plotek o rzekomym kryzysie w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Dziennikarze tamtejszych kolorowych gazet dotarli nawet do znajomych pary, którzy stwierdzili, że aktor ma mieć dosyć pracoholizmu żony i coraz bardziej denerwuje go to, że tak mocno wciąż poświęca się karierze. Dodatkowo Ben Affleck został przyłapany przez paparazzich, jak chodził po Los Angeles bez obrączki, którą powinien mieć na palcu. "Radar Online" informował nawet, że małżonkowie zaczęli już, zaledwie kilka miesięcy po ślubie, rozmawiać o rozwodzie...

Jennifer Lopez i Ben Affleck bardzo długo nie komentowali tych doniesień i tym samym tylko podsycali plotki. Teraz zakochani postanowili w końcu zabrać głos. Wokalistka opublikowała na Instagramie krótkie nagranie, na którym widzimy, jak przytula się do Bena Afflecka. Małżeństwo wygląda na bardzo szczęśliwe.

"Zrobiłam to! Znalazłam osobę, która sprawia, że jestem tak szczęśliwa, jak nigdy wcześniej!" - mówi Jennifer Lopez w pewnym momencie filmiku. Tym samym gwiazda rozwiała wszelkie wątpliwości, dotyczące jej relacji z mężem.

Fani byli zachwyceni opublikowanym nagraniem.

"Słodkości";

"Jesteście cudowną parą";

"Moja ulubiona para, tyle miłości z was bije" - pisali w komentarzach.

Historia Jennifer Lopez i Bena Afflecka przypomina scenariusz filmowy

Jennifer Lopez i Ben Affleck 20 lat temu byli zaręczeni, a ich huczny ślub miał się odbyć 14 września 2003 roku w Santa Barbara w Kalifornii. Wydarzenie budziło tak wielkie zainteresowanie mediów, że para postanowiła przełożyć uroczystość.

Do ślubu wówczas jednak nie doszło. Zaledwie kilka dni przed ceremonią para się rozstała. Ben Affleck ułożył sobie życie na nowo u boku Jennifer Garner, a J. Lo wyszła za mąż za Marka Anthony'ego. Oba związki, chociaż ich owocami były dzieci, nie przetrwały jednak próby czasu. W połowie 2021 roku media obiegła informacja, że Ben Affleck i Jennifer Lopez znów są razem. Para na przełomie roku ogłosiła ponowne zaręczyny, a niedawno w końcu powiedziała sobie "tak".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: RB/Bauer-Griffin/GC Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości