Jennifer Lopez i inne gwiazdy imprezują na pogrzebie milionera. Fani oburzeni

Alejandro Sanz, Loren Ridinger, Jennifer Lopez imprezują na pogrzebie
Alejandro Sanz, Loren Ridinger, Jennifer Lopez imprezują na pogrzebie
Źródło: Getty Images
Jennifer Lopez z Benem Affleckiem, Alicia Keys, Kim Kardashian, Alejandro Sanz, Loren Ridinger i inne gwiazdy pojawiły się w Miami Beach na Florydzie na pogrzebie 63-letniego milionera J.R. Ridingera. W sieci pojawiły się zdjęcia z uroczystości pożegnalnej bogacza. Fani skrytykowali stroje i zachowanie hollywoodzkich celebrytów.

Z największą falą krytyki spotkała się Jennifer Lopez, która na pogrzebie przyjaciela pojawiła się w towarzystwie męża Bena Afflecka. Wokalistka postawiła na kreację z bardzo dużym dekoltem.

Pogrzeb J.R. Ridingera - kim był 63-letni milioner?

Milioner J.R. Ridinger zmarł nagle podczas rejsu na swoim prywatnym jachcie zacumowanym u wybrzeży Chorwacji na początku września. Informację podała jego żona. Przyczyną śmierci była zatorowość płuc. Biznesmen miał 63 lata. Był współzałożycielem firmy marketingowej Market America. Wraz z żoną Loren oraz córkami Amber i Amandą byli aktywni w kręgu największych gwiazd USA. Przyjaźnili się z celebrytami takimi jak Kim Kardashian, Alicia Keys, Victoria i David Beckhamowie czy Jennifer Lopez.

J.R. Ridinger z żoną Loren Ridiger
J.R. Ridinger z żoną Loren Ridiger
Źródło: Getty Images
Agnieszka Woźniak-Starak o porannych rytuałach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nietypowy pogrzeb milionera - stylizacje gwiazd zszokowały fanów

Uroczystość pożegnalna J.R. Ridigera odbyła się 8 października w Miami na Florydzie. Na miejscu pojawili się dobrze znani celebryci. Na ceremonii nie zabrakło też fotoreporterów, którzy udokumentowali, co działo się na miejscu. Zorganizowany w Miami Beach "pogrzeb" zatytułowano "Celebracja życia". Na imprezie zjawiła się plejada gwiazd.

Uwagę przykuła kreacja Jennifer Lopez, czyli czarna suknia z głębokim dekoltem. Piosenkarka zjawiła się w towarzystwie męża Bena Afflecka. Para zabrała ze sobą dziecko wokalistki. Jennifer Lopez, mówiąc o Emme używa zaimka "they", gdyż jej dziecko nie identyfikuje się z żadną płcią.

W wydarzeniu udział wzięła też Alicia Keys, która także postawiła na głęboki dekolt, odsłonięty brzuch i żakiet w kolorze fuksji. Kim Kardashian pojawiła się w prześwitującej sukience i kosmicznych okularach przeciwsłonecznych. Wdowa po zmarłym Loren Ridinger chętnie pozowała do zdjęć ze swoimi znajomymi. Fani komentowali w mediach, że "dzióbki" do zdjęć i imprezowe stroje żałobników nie pasują do tego typu uroczystości.

"Kto ubiera się w taki sposób na czyjś pogrzeb?", "Nigdy bym nie pomyślała, że to pogrzeb", "Można by pomyśleć, że to jakieś rozdanie nagród"- piszą Internauci w mediach społecznościowych.

Zobaczcie fotorelację z "pogrzebu" milionera:

Pogrzeb J.R. Ridingera
Pogrzeb J.R. Ridingera
Źródło: Getty Images
Pogrzeb J.R. Ridingera
Pogrzeb J.R. Ridingera
Źródło: Getty Images
Pogrzeb J.R. Ridingera - Kim Kardashian i Loren Ridiger
Pogrzeb J.R. Ridingera - Kim Kardashian i Loren Ridiger
Źródło: Getty Images
Loren Ridinger, Jennifer Lopez na pogrzebie
Loren Ridinger, Jennifer Lopez na pogrzebie
Źródło: Getty Images
Pogrzeb J.R. Ridingera - Jennier Lopez i Ben Affleck
Pogrzeb J.R. Ridingera - Jennier Lopez i Ben Affleck
Źródło: Getty Images
Pogrzeb J.R. Ridingera - Alicia Keys
Pogrzeb J.R. Ridingera - Alicia Keys
Źródło: Getty Images
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości