Britney Spears otworzyła się na temat nadużyć. Była podglądana pod prysznicem

Britney Spears
Britney Spears o nadużyciach podczas kurateli
Źródło: Getty Images
Britney Spears otworzyła się na temat 13-letniej kurateli sprawowanej nad nią przez ojca. W mocnym wpisie opowiedziała o braku prywatności i niemożności decydowania o własnym życiu.

Britney Spears nie ma najlepszego czasu. Niedawno wybuchła afera związana z synami gwiazdy oraz jej byłym mężem Kevinem Federlinem. Byli małżonkowie nie mają dobrych relacji, a i tak od jakiegoś czasu te zdają się tylko pogarszać. Mężczyzna opiekuje się synami, 16-lenim Seanem Prestonem i 15-letnim Jaydenem, którzy nie zjawili się na ślubie Britney Spears. Choć gwiazda postanowiła na chwilę zniknąć z mediów społecznościowych, by odpocząć, powróciła i otworzyła się na temat trwającej 13 lat kurateli.

Dalszą część artykułu znajdziesz pod materiałem wideo.

Zobaczcie najnowszy odcinek cyklu "Tajemnice produkcji". W trzeciej odsłonie Kalina Szymankiewicz udała się na plan serialu "Papiery na szczęście". Barbara Garstka oprowadziła ją po kulisach i zdradziła kilka smaczków dotyczących pracy:

TAJEMNICEPRODUKCJI_PAPIERYNASZCZESCIE (2)
Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Britney Spears o szczegółach kurateli

Britney Spears nie pierwszy raz poruszyła temat kurateli, która była dla gwiazdy piekłem. Moment, w którym sąd podjął decyzję o jej zakończeniu, stał się dla artystki nowym początkiem. Od tamtej pory m.in. stanęła na ślubnym kobiercu, poślubiając modela Sama Asghariego. Mimo pozornego szczęścia trudne doświadczenia wciąż towarzyszą gwieździe. Britney Spears opublikowała wpis, w którym wróciła do minionych wydarzeń.

"Po 14 latach odmawiania mi tego, czego chciałam, to mnie zniszczyło, ale nie było najgorsze. Najgorsze było to, że moja rodzina zamknęła mnie w tym miejscu na cztery miesiące. Chciałabym zobaczyć, jak ktoś mówi Jennifer Lopez, żeby siedziała osiem godzin dziennie przez siedem dni w tygodniu bez samochodu. Własna ochrona przez pięć lat mówiła mi, że nie mogę wyjść na zewnątrz i patrzyła, jak byłam nago czy brałam prysznic" - napisała na swoim instagramowym profilu.

Dalszej części wpisu Britney Spears podała powód, przez który nie planuje powrócić do show-biznesu.

"Powiesz: teraz rób, co chcesz. 14 lat później, po upokorzeniach, jakich doświadczyłam, jest na to o wiele za późno. Wolałabym zostać w domu i sr*ć w moim pieprzonym basenie, niż dołączyć do biznesu rozrywkowego. Prawda jest pieprzoną su*ą. Nie zamierzam grać ofiary" - dodała.

Britney Spears pod kuratelą ojca

Uznawana za królową popu Britney Spears debiutowała na scenie w wieku zaledwie 11 lat. Osiągnęła wielki sukces, zdobywając popularność na całym świecie. Nagle, w 2007 roku przeżyła załamanie nerwowe, które wywołało lawinę wydarzeń. Zdjęcie Britney Spears z ogoloną głową wywołało burzę w mediach. Fani nie rozpoznawali w dziewczynie z fotografii dawnej gwiazdy.

Uzależnienie od narkotyków, imprezy wymykające się spod kontroli, kolejne odwiedziny w ośrodkach odwykowych sprawiły, że w 2008 roku wokalistka znalazła się pod kuratelą ojca. Sąd zdecydował o jej ubezwłasnowolnieniu. Tak rozpoczęła się trwająca 13 lat walka o prawa. Britney Spears była ściśle kontrolowana przez opiekuna. Nie mogła decydować ani o swoim majątku, ani nawet o sobie. Każde wyjście z domu, wzięcie do ręki telefonu, publikacja w mediach społecznościowych, a nawet chęć wzięcia ślubu czy zajścia w ciąże - wszystko zależało od ojca Jamiego Spearsa.

Koszmar Britney Spears ostatecznie zakończył się w piątek, 12 listopada 2021 roku.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości