Jennifer Lopez pokazała romantyczne nagranie sprzed 20 lat. Filmik robi furorę w sieci

Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się
Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się
Źródło: Rich Fury/WireImage/Getty Images
Jennifer Lopez opublikowała romantyczny filmik sprzed 20 lat, na którym widzimy ją razem z Benem Affleckiem. Nagranie pochodzi z czasów, gdy gwiazdorska para szybkowała się do ślubu, do którego finalnie jednak nie doszło.

Jennifer Lopez i Ben Affleck wywołali niemałe poruszenie, gdy oznajmili światu, że po prawie 20 latach od rozstania postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Para niedawno ogłosiła zaręczyny i wszystko wskazuje na to, że niedługo odbędzie się hollywoodzki ślub dekady. Na razie sami zainteresowani wciąż podgrzewają atmosferę i co jakiś czas publikują kolejne miłosne wyznania. Tym razem wokalistka podzieliła się z fanami archiwalnym nagraniem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Jennifer Lopez pokazała archiwalne nagranie z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez i Ben Affleck udowadniają, że stara miłość nie rdzewieje. Para 20 lat temu była w sobie szaleńczo zakochana, co widać na opublikowanym przez piosenkarkę nagraniu. Filmik został nakręcony podczas meczu NBA dwie dekady temu, gdy oboje składali do kamery życzenia z okazji Dnia Matki. Jennifer Lopez opublikowała go teraz na Instagramie i szybko zrobiła tym prawdziwą furorę.

Na nagraniu słychać, jak komentator sportowy nazywa zakochanych "najgorętszą parą Hollywood". Internauci nie kryli zachwytu. Pod postem wypowiedziały się także inne gwiazdy.

"Jakie to słodkie" - napisała Kim Kardashian.

Danuta Stenka wspomina pierwsze spotkanie z mężem. "To był intuicyjny strzał"
Danuta Stanka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z mężem, Januszem Grzelakiem. Chociaż nie znała go jeszcze wtedy zbyt dobrze, od razu wiedziała, że zostanie jego żoną.

Jennifer Lopez i Ben Affleck już kiedyś byli zaręczeni

Jennifer Lopez i Ben Affleck 20 lat temu byli zaręczeni, a ich huczny ślub miał się odbyć 14 września 2003 roku w Santa Barbara w Kalifornii. Wydarzenie budziło tak wielkie zainteresowanie mediów, że para postanowiła przełożyć uroczystość.

Do ślubu jednak nigdy nie doszło. Zaledwie kilka dni przed ceremonią para się rozstała. Ben Affleck ułożył sobie życie na nowo u boku Jennifer Garner, a J. Lo wyszła za mąż za Marka Anthony'ego. Oba związki, chociaż ich owocami były dzieci, nie przetrwały jednak próby czasu. W połowie 2021 roku media obiegła informacja, że Ben Affleck i Jennifer Lopez znów są razem. Para niedawno ogłosiła ponowne zaręczyny.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Rich Fury/WireImage/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości