Gwiazdy

Jeremy Renner pokazał zdjęcie ze szpitala. W jakim jest teraz stanie?

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Jeremy Renner pokazał zdjęcie ze szpitala

Jeremy Renner na początku roku doznał poważnych obrażeń w wypadku na terenie w pobliżu swojej posiadłości. Gwiazdor filmu "The Hurt Locker" przeszedł dwie operacje. Przebywa teraz na oddziale intensywnej opieki. Na jego oficjalnym profilu na Instagramie pokazano jego najnowsze zdjęcie. Widzimy, w jakim stanie jest teraz hollywoodzki gwiazdor. Napisał kilka słów do fanów.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło 1 stycznia. Aktor walczył ze skutkami burzy śnieżnej i próbował za pomocą pługu odśnieżyć drogę w pobliżu swojego domu. Po zakończonej pracy zobaczył, że maszyna zaczęła zsuwać się w dół zbocza. Tragedia stała się, gdy próbował wskoczyć do pługa, a trafił pod gąsienice, które przejechały po jego nodze. Jeremy Renner stracił dużo krwi, doznał urazu klatki piersiowej oraz urazów ortopedycznych.

Reszta artykułu poniżej wideo.

Alan Andersz o wypadku
Alan Andersz o wypadku Źródło: Co za Tydzień

Jeremy Renner pokazał zdjęcie ze szpitala

Aktor po kilku dniach od wypadku odezwał się do fanów za pośrednictwem Instagrama. Pokazał swoje zdjęcie w szpitalnej sali. Na jego twarzy widać obrażenia, ale gwiazdor jest w stabilnym stanie. Zdołał przekazać fanom krótką wiadomość.

Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia. Jestem teraz w takim stanie, że nie mogę pisać, ale przesyłam wam najserdeczniejsze pozdrowienia

Pod jego najnowszym zdjęciem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od fanów oraz od jego znajomych z branży filmowej.

"Szybkiego powrotu do zdrowia kolego. Wysyłam ci miłość!" - napisał Chris Hemsworth.

"Kocham cię bracie" - wysłał Taika Waititi.

O komentarz pokusił się również Piotr Adamczyk, który gra z Jeremym Rennerem w serialu "Hawkeye".

"Cieszę się, że widzę twoją twarz. Wracaj szybko do zdrowia" - skomentował polski artysta.

Poniżej Jeremy Renner i Chris Hemsworth.

Rodzina aktora przekazała wiadomość

Przedstawiciel gwiazdora przekazał opinii publicznej wiadomość od rodziny aktora.

Rodzina Jeremy'ego chciałaby wyrazić wdzięczność dla niesamowitych lekarzy i pielęgniarek, którzy się nim opiekują, straży pożarnej doliny Truckee Meadows, szeryfowi hrabstwa Washoe, burmistrzyni miasta Reno Hillary Schieve, a także rodzinom Carano i Murdocków... Są również ogromnie wzruszeni i wdzięczni za morze miłości i wsparcia od jego fanów

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości