Joanna Koroniewska pokazała metamorfozę mieszkania. "Udało nam się przeprowadzić"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali metamorfozę mieszkania
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali metamorfozę mieszkania
Źródło: MWMEDIA
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pochwalili się w mediach społecznościowych metamorfozą salonu w swoim nowym mieszkaniu. Remont trwał rok, a już teraz rodzina zamieszkała w nowym lokum.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w ubiegłym roku planowali kupić nowy dom. Jak się okazało, po wstępnym namyśle, małżeństwo zrezygnowało z zakupu domu na rzecz większego mieszkania. Para zakupiła je w stanie deweloperskim i od tego czasu pracowali nad jego wykończeniem.

Joanna Koroniewska o remoncie nowego mieszkania

Małżeństwo nagrało nawet wideo razem z projektantką, z którą omawiali wystrój wnętrz różnych pomieszczeń. Później aktorka i dziennikarz nie pokazywali prac w nowym mieszkaniu, w czasie wakacji wyjechali na kilka tygodni do Hiszpanii, po czym wrócili i zajęli się końcowym etapem prac.

Jak się okazało, rodzina Dowborów może już zamieszkać w swoim mieszkaniu. Joanna Koroniewska pokazała już nową kuchnię i ogromną szafę na ubrania. Teraz para pokazała, jak zmienił się ich salon. Małżeństwo postawiło na minimalizm i jasne kolory.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali nowe mieszkanie

W opisie do nagrania Joanna Koroniewska zdradziła internautom, że już zamieszkali w nowym miejscu.

"A u Was co się zmieniło przez ten rok? Bo u nas bardzo dużo! Można to zobaczyć choćby po metamorfozie naszego salonu! Jak oceniacie? Pisaliście, że czekacie, aż go pokażemy. Do tej pory nie mogliśmy, bo stał zastawiony kartonami, ale w końcu udało nam się przeprowadzić i rozpakować! Tak więc centrum naszego salonu stanowią wygodne i piękne fotele oraz sofa" - czytamy.

Dalej zaznaczyła:

"Wiem, zaraz zagrzmicie, że białe, więc pewnie niepraktyczne... Otóż nie! Bardzo praktyczne, bo już (niestety) udało nam się kanapę lekko zaplamić, ale bez problemu ją wyczyściliśmy i po plamie nie ma ani śladu! Kochamy nasz nowy salon i będziemy w nim spędzać każdą wolną chwilę na kanapie przy kominku i przed tv! No właśnie, może polecicie, co teraz fajnego można obejrzeć?" - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości