Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor świętują urodziny córki. Janina to kopia Kasi Dowbor

Autor:
Kamila
Jamrożek
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor świętują 13. urodziny starszej córki. Na Instagramie opublikowali post z przyjęcia urodzinowego Janiny. Na zdjęciu widać uderzające podobieństwo dziewczynki do babci — Katarzyny Dowbor.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od wielu lat tworzą szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Zawsze się wspierają, inspirują i nigdy się nie nudzą. Jakiś czas przeprowadzili ogromną rewolucję w życiu i przeprowadzili się do Hiszpanii, jednak nie wiadomo na jaki czas. Tam świętowali urodziny córki Janiny.

Córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora - ile ma lat?

Córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora ma już 13 lat. Z tej okazji dumni rodzice dodali post na Instagramie. Na zdjęciu widzimy ogromny tort i dziewczynkę przytuloną do mamy, plecami do obiektywu. Rodzice dodali do fotografii piękne życzenia.

"Nasza 'mała' córeczka obchodzi dziś ważne urodziny!!! Janeczko! Jesteś naszym wielkim szczęściem! Jesteśmy ogromnie dumni z każdego Twojego sukcesu, ale przede wszystkim z tego, że jesteś cudownym, empatycznym człowiekiem! Kochamy!!" - napisali Dowborowie.

Pod postem fani dodali mnóstwo życzeń dla Janki. Nastolatka jest utalentowaną flecistką i ma na swoim koncie już pierwsze sukcesy. Obserwatorzy zwrócili uwagę na to, że od tyłu nastolatka wygląda jak kopia Katarzyny Dowbor. Uwagę skupiają przede wszystkim włosy dziewczynki. Fryzurę definitywnie odziedziczyła po babci, co kiedyś zauważyła na Instagramie sama Joanna Koroniewska.

Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - dzieci

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są małżeństwem od siedmiu lat, chociaż poznali się dużo wcześniej. Razem wychowują dwie córki: 13-letnią Janinę i 4-letnią Helenę. W trosce o prywatność dziewczynek nie pokazują ich twarzy. Joanna Koroniewska przyznała w jednym ze wpisów na Instagramie, że staranie o drugą pociechę nie były łatwe.

"Ciąż miałam osiem. Aż sześć z nich nosiłam przy sercu do końca trzeciego miesiąca. Obumierały. Cierpienie tak wielkie, że tylko rodzic będący w takiej sytuacji może to zrozumieć. Po pierwszej stracie 13 lat temu miałam przerwę w staraniu się o kolejne dziecko aż dwa lata. Ból był ogromny. I niemoc. Nie mogłam się pozbierać. Zabiegi, łyżeczkowania, za każdym razem poczucie winy, ukrywanie wszystkiego, bo przecież to tylko moja sprawa, wstyd i wiele innych emocji, a przede wszystkim walka z samą sobą, czy zdołam się z tego podnieść. Czy mogę udźwignąć jeszcze więcej" - przyznała na Instagramie.

Na szczęście starania się powiodły i teraz rodzina jest naprawdę szczęśliwa. Chociaż między dziewczynkami jest spora różnica wieku, to bardzo dobrze się dogadują.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości