Joanna Koroniewska pokazała wiadomości od hejterów. "Wychudzona, zaniedbana twarz"

Joanna Koroniewska pod studiem Dzień dobry TVN
Joanna Koroniewska reaguje na hejt
Źródło: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA
Joanna Koroniewska pokazała na Instagramie wiadomości od internautów, którzy skrytykowali jej wygląd. Aktorka nie mogła zrozumieć, dlaczego oznaki starzenia się wywołują tak negatywne komentarze.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są jednym z najbardziej znanych małżeństw w polskim show-biznesie. Para często dodaje zdjęcia i nagrania w mediach społecznościowych, na którym pokazują się w "domowym" wydaniu i nie mają problemu z pokazywaniem się bez makijażu lub w dresach.

Joanna Koroniewska rozprawia się z hejterami

Jak się okazuje, nie każdemu to odpowiada. Joanna Koroniewska pokazała na Instagramie kilka komentarzy od internautów, którzy skrytykowali jej wygląd. Uważają, że aktorka nie dba o siebie i zastanawiali się, dlaczego w takiej formie pokazuje zdjęcia na Instagramie.

"Jak to się stało, że dojrzałość, upływ czasu, a właściwie nawet starość, są traktowane jako grzech czy powód do wstydu?! Czy kiedy pojawią nam się pierwsze zmarszczki, to mamy się chować po kątach, żeby nie urażać odczuć estetycznych innych, zapewne młodszych odbiorców?" - zaczęła swój wpis.

Dalej dodała:

"Czasem jestem ciekawa, jak wyglądają ci bezkrytycznie oceniający moją 'przemijająca urodę'. Jeśli wydaje wam się, że tutaj na insta są krytycy, wpadajcie na tik toka. Tam dopiero jest jazda bez trzymanki. Tylko dla czytelników o mocnych nerwach" - zakończyła.

Zobacz wideo:

Anna Świątczak o początkach w zespole Ich Troje. Wszystko zmieniło się, kiedy wyszła za Michała Wiśniewskiego
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Internauci wspierają aktorkę

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy fanów aktorki, którzy zgodzili się z jej opinią.

"Ludzie są okropni, szczególnie ci anonimowi", "Nie martw się kochana, w twarz ci tego nie powiedzą nigdy", "Oni są zazwyczaj bardzo nieszczęśliwi", "Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy piszą takie rzeczy", "Współczuje pani, że musi to pani wszystko wytrzymywać i czytać, ja bym nie dała rady" - czytamy.

Przypomnijmy, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są parą już kilkanaście lat. W 2009 roku na świecie pojawiła się ich pierwsza córka Janina, a dziewięć lat później aktorka urodziła córkę Helenę. W 2014 r. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Zobacz również:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości