Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko? "Będę próbować"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Joanna Krupa myśli o drugim dziecku?

Joanna Krupa od kilku lat jest szczęśliwą mamą. Jurorka "Top Model" świetnie sprawdza się w nowych życiowych rolach, a ostatnio w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą modelka wyjawiła, że chciałby mieć drugie dziecko.

Joanna Krupa w 2018 r. zaręczyła się z  przedsiębiorcą, Douglasem Nunesem, za którego wyszła za mąż jeszcze w tym samym roku. Rok później, bo już w listopadzie 2019 r. na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko — córka Asha-Leigh, która z miejsca stała się oczkiem w głowie rodziców.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?
Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko? Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?

Joanna Krupa chciałaby mieć więcej dzieci

Joanna Krupa dzielnie dzieliła obowiązki między pracą a opieką nad małą córeczką. Asha zyskała spore grono fanów w mediach społecznościowych, na których Joanna Krupa pokazuje urocze zdjęcia i nagrania z córeczką. Jak się okazało, jurorka "Top Model" chciałaby powiększyć rodzinę.

Ostatnio w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą Joanna Krupa wyznała, że chciałaby, aby jej córka miała rodzeństwo.

- Ja bardzo bym chciała i będę próbować, mam nadzieję, że dla mojej córeczki marzenie się spełni, bo ona już teraz coraz bardziej porównuje się do swoich kolegów, koleżanek czy to jest jej brat, czy siostra i myślę, że bardzo by tego chciała — wyznała w rozmowie z nami.

Joanna Krupa zaznaczyła, że stara się poświęcać córce swój cały wolny czas, a kiedy wyjeżdża do Polski, planuje to robić częściej, ale na krótszy czas.

- Kiedy jestem w domu, 100% mojego wolnego czasu jest dla mojej córeczki, dlatego, kiedy wyjeżdżam do Polski do pracy, to planuje to często, ale na krótki czas, bo wiem, że nie będę jej zabierała, bo to zmiana czasu i duży stres dla niej, a ona ten czas spędza ze swoim tatą, a kiedy jestem w domu, to spędzam z nią 24/7 i wszystko dla niej robię — dodała.

Joanna Krupa o ulubionych daniach córki

Modelka niedawno wystartowała z własnym cateringiem żywieniowym. Zapytaliśmy ją o to, czy jej córka próbowała już dań polecanych przez jej mamę.

- Próbowała, ale nie wszystko zje. Jogurt Chia lubi z owocami, ale ona jest bardzo specyficzna, ma swoje jedzonka. Naleśniki ojca uwielbia, ja ostatnio jej robiłam naleśniki gluten free, zdrowe, ale nie udało się. Dużo warzyw i owoców, bardzo zdrowo — powiedziała Joanna Krupa.

Przypomnijmy, że Joanna Krupa relacjonowała na Instagramie przyrządzanie naleśników dla córki. Asha jednak uznała, że to nie są jej smaki.

"Nie smakuje mi. Co to jest? Masło?" - zapytała mamę.

Joanna Krupa gotuje córce naleśniki Źródło: Instagram @joannakrupa

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości