Joanna Krupa pogodzi się z mężem? Siostra modelki komentuje. "Wydaje mi się, że im się uda"

Marta Krupa
Siostra Joanny Krupy o jej rozwodzie. Jest szansa na pozytywne zakończenie?
Źródło: MWMEDIA
Niedawno media obiegła smutna informacja - Joanna Krupa i Douglas Nunes zdecydowali się na separację. Para nie podała przyczyn rozłamu małżeństwa, a modelka w oświadczeniu na Instagramie wyjaśniła jedynie, że mają wobec siebie pewne umowy i będą kierować się dobrem córki. Głos w sprawie zabrała też siostra gwiazdy - Marta Krupa. Wyznała, że jej zdaniem jeszcze nie wszystko stracone...

Marta Krupa podobnie jak starsza siostra, jest modelką, aktorką, osobowością medialną. Chętnie udziela się charytatywnie i pomaga zwierzętom. W najnowszym wywiadzie podkreśliła, że doskonale rozumie sytuację Joanny Krupy, ponieważ niedawno sama się w takiej znajdowała. Zaznaczyła jednak, że głęboko wierzy, że siostrze i jej mężowi uda się przezwyciężyć kryzys.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Joanna Krupa szczerze o problemach w życiu. Chodzi na terapię

Marta Krupa o separacji Joanny Krupy

Marta Krupa jakiś czas temu przyleciała do Polski. Podczas jednego z branżowych eventów udzieliła wywiadu dla serwisu jastrzabpost.pl, w którym odniosła się do medialnej burzy dotyczącej separacji siostry. Przyznała, że jej zdaniem to jeszcze nie jest koniec relacji Joanny Krupy i Douglasa Nunesa i choć nie potrafi racjonalnie wyjaśnić dlaczego, głęboko wierzy, że uda im się przezwyciężyć każdy kryzys.

"Teraz wszystko odwrotnie się dzieje... ale niestety. Szkoda mi ich jest, bo oboje kocham, ale na razie jest separacja. To nie jest rozwód na 100%. Dopiero jest koniec, jak jest rozwód. Wspieram ją, jak czegoś potrzebuje, to jestem tam dla niej. Ja wiem jak to jest. Byłam w dokładnie takiej samej sytuacji. Wydaje mi się, że im się uda. Nie wiem czemu, ale mam takie uczucie. [...] Czasami ludzie potrzebują separacji od siebie, żeby na nowo wszystko odnaleźć. Mają córeczkę małą, oni chcą się starać jak najbardziej. Dlatego jest separacja, a nie rozwód" - powiedziała Marta Krupa.

Modelka odniosła się też do momentu, w którym dowiedziała się o separacji Joanny Krupy.

"Smutno mi było, gdy się dowiedziałam, ale ja chcę, żeby oni byli szczęśliwi. Ja chcę, żeby ona była uśmiechnięta i szczęśliwa i on też. I to jest najważniejsze" - dodała na koniec.

Joanna Krupa i Douglas Nunes o rozstaniu. W mediach pojawiło się oświadczenie

Pierwsze doniesienia o kłopotach w małżeństwie Joanny Krupy pojawiły się na początku lutego 2023 roku, jednak modelka skrzętnie omijała ten temat i starała się nie wspominać o partnerze podczas wywiadów. 27 marca serwis People podał, że Douglas Nunes niedawno złożył pozew o rozwód, podając za powód "różnice nie do pogodzenia". Wspomniany portal podaje, że w dokumentach złożonych w sądzie przez męża Joanny Krupy nie zabrakło kwestii związanych z majątkiem i podziałem opieki nad córką. Zaznaczył bowiem, jak chciałby podzielić opiekę nad małą Ashą-Leigh oraz rodzinny majątek.

"Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi rodzicami, idąc naprzód" - napisała modelka w poście na Instagramie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości