Joanna Kurowska na zdjęciu z Kubą Gąsowskim i Hanną Śleszyńską. Mają wyjątkową relację

Joanna Kurowska
Joanna Kurowska o przyjaźni z Kubą Gąsowskim i Hanną Śleszyńską
Źródło: MWMEDIA
Joanna Kurowska opublikowała zdjęcie z Hanną Śleszyńską i jej synem Jakubem Gąsowskim, z którymi ma wyjątkową relację. Aktorka zdradziła, że syna Piotra Gąsowskiego poznała jeszcze, gdy był niemowlęciem. Wróciła wspomnieniami do dawnych czasów i pochwaliła się archiwalnym kadrem z młodym wówczas aktorem na rękach.

Mówi się, że o prawdziwą przyjaźń w show-biznesie nie jest wcale tak łatwo. Chociaż gwiazdy mają okazję spotykać się na różnych eventach czy planach zdjęciowych, często okazuje się, że ich kontakty wcale nie są tak bliskie, jakby mogły się wydawać. Joanna Kurowska i jej najbliżsi łamią jednak te schematy i pielęgnują swoje relacje od wielu lat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Tomasz Karolak o przyjaźni z Piotrem Adamczykiem
Tomasz Karolak o przyjaźni z Piotrem Adamczykiem

Joanna Kurowska opublikowała wyjątkowe zdjęcie

Joanna Kurowska uchodzi za jedną z najbardziej sympatycznych aktorek w Polsce, jednak niestety wiele przeszła w życiu: przeżyła w dzieciństwie śmierć brata, wiele lat później zmarło także jej dziecko. Serce Joanny Kurowskiej pękło też na milion kawałków, gdy jej mąż popełnił samobójstwo.

Mimo wszystko gwiazda nigdy się nie załamała i zawsze dzielnie podnosiła się z kolan. W dojściu do siebie zawsze pomagali jej przyjaciele, którzy wiernie trwali u jej boku. Warto bowiem podkreślić, że Joanna Kurowska bardzo dba o relacje ze znajomymi. Jednymi z najbliższych jej osób są między innymi Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, a także syn aktorów, Jakub.

Joanna Kurowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, za pomocą których utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami. Artystka właśnie tam pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem.

"Codziennie coś się dzieje. W moim magicznym domu 'same zdarzają się historie, sam się rozgryza orzech'. Zupełnie nieoczekiwanie odwiedziła mnie Hania Śleszyńska z synem Kubą Gąsowskim. A jeszcze nie tak dawno na rękach go trzymałam, na Krecie przebywając, loka kręciliśmy razem i do snu śpiewałam, czego on nie znosił zupełnie. Kocham życie za jego nieprzewidywalność. [...] Z Jego rodzicami (Hanią Śleszyńską i Piotrkiem Gąsowskim) w erze mezozoiku byłam w teatrze u Hanuszkiewicza na etacie. Do tej pory się przyjaźnimy... i tak już skończymy, bo jedyne życie, jakie ma sens... to życie towarzyskie" - napisała.

Joanna Kurowska jest mamą dorosłej córki

Joanna Kurowska jest mamą dorosłej córki, która idzie w jej ślady. Zofia Świątkiewicz niedawno skończyła 21 lat i uczy się obecnie w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Córka słynnej aktorki talent wyssała razem z mlekiem matki i jeszcze długo przed rozpoczęciem studiów mogła pochwalić się rolami w polskich serialach. Jej ambicje jednak sięgają o wiele dalej.

Córka Joanny Kurowskiej jest jej prawdziwym oczkiem w głowie. Aktorka w przeszłości straciła bowiem jedno dziecko, a najbliższą osobą, jaka jej pozostała, jest właśnie Zofia Świątkiewicz. 21-latka jest owocem miłości gwiazdy z dziennikarzem Grzegorzem Świątkiewiczem. Mężczyzna przez długi czas zmagał się z depresją, a w 2014 roku popełnił samobójstwo. Jego córka miała wówczas zaledwie 12 lat i szybko musiała stać się dorosła, by pomóc zrozpaczonej mamie.

"Gdy umarł tata, zaczęłam na mamę patrzeć jak na kogoś, kto mi pozostał - jedyny człowiek, którego kocham, bo już nie mam właściwie nikogo. Zresztą mama zawsze była moją wielką miłością, od dziecka. I zawsze miałyśmy świetne relacje. Ale gdy odszedł tata, to nasza więź stała się nie tylko pełna miłości, ale i lęku o jedyną osobę, która jest ze mną. I wiedziałam, że muszę o nią dbać" - mówi Zofia Świątkiewicz w wywiadzie z "Vivą!".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości