"Hotel Paradise All Stars". Maurycy Sas-Uhrynowski – kim jest uczestnik programu?

"Hotel Paradise All Stars". Maurycy Sas-Uhrynowski
"Hotel Paradise All Stars". Maurycy Sas-Uhrynowski
Źródło: Mat. prasowe
W programie "Hotel Paradise All Stars" widzowie mogą zobaczyć dalsze losy uczestników z poprzednich edycji show. W karaibskim raju znów znaleźli się single, którzy wciąż poszukują prawdziwej miłości i chcą zdobyć duże pieniądze. Maurycy Sas-Uhrynowski jest jednym z nich.

Maurycy Sas-Uhrynowski wziął udział w trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Z Luizą Benzouaoua poznali się na planie programu, a po powrocie z Zanzibaru potwierdzili, że są parą. Po rozstaniu ich drogi skrzyżowały się ponownie w programie "Hotel Paradise All Stars".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Blondino z "Hotelu Paradise" o muzyce, zakochaniu i byciu swatką. Kto zawdzięcza mu miłość?

"Hotel Paradise All Stars". Maurycy Sas-Uhrynowski – kim jest?

Maurycy Sas-Uhrynowski to postać, która niejednokrotnie przewijała się przez show-biznes. Zanim trafił na antenę telewizyjnej Siódemki, występował już na szklanym ekranie. Pochodzący z Warszawy młodzieniec zasłynął występami w popularnych serialach, takich jak "Na Wspólnej", gdzie wcielał się w postać Mirona Stelmacha oraz lekarza. Nie tylko telewizyjne produkcje zapisały się w jego aktorskim dorobku, ale również film fabularny "Czuwaj" w reżyserii Roberta Glińskiego.

Maurycy nie ograniczał się tylko do kariery aktorskiej. Przez lata starał się dotrzeć do różnych dziedzin show-biznesu. Jego piękna twarz i atrakcyjna sylwetka nie pozostały niezauważone w świecie mody. Maurycy Sas-Uhrynowski znalazł się wśród finalistów prestiżowego konkursu modelingowego The Look Of The Year 2018, co tylko potwierdzało jego potencjał jako modela. Maurycy wziął udział również w wyborach na Mistera Polski w 2019 roku.

W wolnym czasie chłopak nie unika przygód. Podróżowanie i podejmowanie śmiałych wyzwań są dla niego nieodłącznym elementem życia. Skakał z helikoptera do jeziora, pływał siedem metrów pod wodą i uprawiał wiele różnych dyscyplin sportowych, takich jak zapasy, boks, narty, tenis, skoki do wody, capoeira i tenis stołowy.

"Hotel Paradise All Stars" – uczestnicy

"Hotel Paradise All Stars" to kolejna okazja dla uczestników poprzednich edycji programu "HP" na powrót do raju. Uczestnicy są singlami i pragną znaleźć miłość. Jednak czy tym razem będzie im łatwiej dotrzeć do wielkiego finału? Mimo że znają już zasady i wiedzą, czego mogą spodziewać się po programie, nie wiedzą, czy spotkają swoich byłych partnerów lub największych rywali.

Czy stare uczucia odżyją w willi? W "Hotel Paradise All Stars" nie brakuje emocji! Mimo że może się wydawać, że powrót do raju jest bezstresowy, uczestników czekają niespodzianki i wyzwania, które mogą wpłynąć na ich drogę do zwycięstwa.

W programie "Hotel Paradise All Stars" występują:

"Hotel Paradise All Stars" – gdzie i kiedy oglądać?

Nowa edycja programu "Hotel Paradise All Stars" rozgrywająca się w Kolumbii miała swoją premierę w TVN7 i na platformie Player.pl 25 maja tego roku. Emisja odcinków w czwartki oraz piątki o godzinie 20.00.

Zobacz galerię zdjęć:

Uczestnicy programu "Hotel Paradise All Stars"
"Hotel Paradise All Stars". Natalia "Nana" Majos
"Hotel Paradise All Stars". Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Lationo
"Hotel Paradise All Stars". Artur Sargsyan
"Hotel Paradise All Stars". Anna Adamczyk
+21
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości