Joanna Liszowska o podejściu do makijażu i medycyny estetycznej. "Czasu nie zatrzymamy"

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Joanna Liszowska

Coraz więcej gwiazd decyduje się na pokazanie twarzy bez makijażu. Naturalność w strefie publicznej za każdym razem wywołuje niemałe poruszenie. Tak było również w przypadku Joanny Liszowskiej. Aktorka powiedziała co myśli na temat medycyny estetycznej.

Joanna Liszowska w wersji "po godzinach" pokazuje się fanom chętnie i często. Aktorka za każdym razem dostaje bardzo pozytywny feedback. Pod zdjęciami sypią się komplementy i podziękowania za promowanie naturalności. Tymczasem aktorka, mimo wielokrotnych zapewnień, że w swojej skórze czuje się naprawdę dobrze, tym razem przyznała, że nie widzi problemu w stosowaniu medycyny estetycznej.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo.

Aktorzy "Pokusy" o swoich rolach. Helena Englert, Piotr Stramowski, Klaudia El Dursi
Aktorzy "Pokusy" o swoich rolach. Helena Englert, Piotr Stramowski, Klaudia El Dursi Źródło: "Co Za Tydzień"

Joanna Liszowska pokazuje się fanom bez makijażu

Widzowie przyzwyczaili się do idealnego wyglądu Joanny Liszowskiej - burza idealnie zakęconych włosów, wyrazisty makijaż, idealnie skrojony strój, buty koniecznie na wysokim obcasie. Gwiazda dziwi się jednak tak emocjonalnym komentarzom na temat jej prywatnych zdjęć. "Mogę się pokazać ładnie umalowana, ale nie mam problemów z tym, żeby pokazać się sauté. To mi daje ogromną wolność. Pozbawiam się presji, że zawsze muszę być śliczna, ładna i gotowa" - powiedziała Joanna Liszowska w rozmowie z "Plotkiem".

Już od dłuższego czasu profil Joanny Liszowskiej na Instagramie można uznać za osadzony w trendzie "ciałopozytywności". Aktorka otwarcie pisze o samoakceptacji i zachęca do niej swoich obserwatorów. Głośnym echem odbił się post, w którym pokazała "szopę" na głowie, jak sama ją nazwała. Joanna Liszowska przyznała przy okazji, że naprawdę lubi samą siebie w tak naturalnej wersji.

Joanna Liszowska - co myśli o medycynie estetycznej?

Aktorka obchodzi w tym roku 44. urodziny. Otwarcie przyznaje, że nie widzi problemu w poprawianiu urody i odmładzaniu wyglądu dzięki różnym zabiegom. Wszystko jest dla ludzi, ale w granicach zdrowego rozsądku i bez jakiejkolwiek presji. "Jeżeli chcemy dbać o siebie i troszkę wstrzymać coś, co jest nieuniknione - bo czasu nie zatrzymamy i tego, co się dzieje z naszą twarzą - chcemy, na luzie i bez stresu to spowolnić, to czemu by nie. Na pewno jestem za tym, żeby nie próbować nagle wyglądać o dziesięć lat młodziej" - przyznaje Joanna Liszowska.

Mimo że sama nie ma wielkiego doświadczenia w tej dziedzinie, aktorka daleka jest od krytykowania tych, którzy z medycyny estetycznej korzystają regularnie i intensywnie. Zapowiedziała też, że być może za kilka lat sama będzie miała ochotę na nieco bardziej radykalne działania w tym zakresie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj więcej:

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości