Joanna Opozda otworzyła się na temat depresji i rozwodu. Apeluje do kobiet

Joanna Opozda o trudach minionego roku, chorobie, synku i rozwodzie
Joanna Opozda o trudach minionego roku, chorobie, synku i rozwodzie
Źródło: MWMEDIA
Życie Joanny Opozdy stanęło na głowie w 2022 roku. Gwiazda przeżyła wiele przełomowych chwil. Nie wszystkie były szczęśliwe, ale aktorka zakończyła rok z podniesioną głową i planami na przyszłość. W najnowszym wywiadzie podsumowała wszystkie wydarzenia. Opowiedziała o chorobie, miłości do synka i czekającym ją rozwodzie.

Joanna Opozda 7 sierpnia 2021 poślubiła Antoniego Królikowskiego. Na początku 2022 roku na świat przyszedł ich syn Vincent Królikowski. Radość z narodzin dziecka została przerwana po tym, jak po porodzie Joanna Opozda potwierdziła rozstanie z partnerem. Aktorka przypłaciła zdrowiem za cały stres, z którym zmagała się w ostatnim czasie. Z pomocą bliskich udało jej się stanąć na nogi, wychowywać synka i wrócić do zawodu z ogromnym sukcesem.

Dalsza część artykułu poniżej wideo.

Agata Kulesza o byłym związku. "Chciałam powiedzieć kobietom, żeby o siebie walczyły"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Opozda o depresji. Apeluje do samotnych kobiet

Joanna Opozda podsumowała miniony rok w rozmowie z Magdaleną Jabłońską-Borowik z party.pl. Przyznała, że był on nieprzewidywalny i spotkało ją mnóstwo dobrych, ale też złych rzeczy. Aktorka skupia się jednak tylko na tym, co najcenniejsze, czyli na miłości do synka.

Z pewnością jeden z najtrudniejszych, ale zarazem najpiękniejszych w moim życiu. Był emocjonalną sinusoidą. Zaczął się nieciekawie, bo na początku roku rozstałam się z moim mężem. Dla żadnej kobiety nie jest to łatwe doświadczenie, dla mnie też nie było, tym bardziej że byłam w trzecim trymestrze ciąży. Ale te wszystkie cierpienia wynagrodziły mi narodziny najważniejszego człowieka w moim życiu – synka Vincenta
- podkreśliła w wywiadzie.

Joanna Opozda cierpiała na depresję. Zdecydowała się głośno powiedzieć o tym, co przeżywała. Aktorka chce uświadomić swoim fankom, że proszenie o pomoc nie jest niczym wstydliwym i że nie muszą samotnie przeżywać swoich problemów.

Pomogły mi i leki, i terapia, która pozwoliła mi się wyciszyć. Z tego miejsca chciałabym zaapelować do innych dziewczyn, które zostały same z dziećmi. Żeby mimo traumatycznych przeżyć się nie poddawały i zawalczyły o siebie, bo to żaden wstyd! Nie możemy odpowiadać za błędy innych. Nie bójmy się prosić o pomoc i nie katujmy się tym, co pomyślą o nas inni. Ze mną też było źle, choć początkowo próbowałam to ukryć. Zamknęłam się na media, niemal nie wychodziłam z domu albo uciekałam za miasto, by się ze wszystkim uporać. Też było mi wstyd, ale dziś już wiem, że to nie ja powinnam się wstydzić. W najtrudniejszym momencie dostałam mnóstwo wsparcia od moich obserwatorek, dziewczyn, które spotkała podobna historia. I bardzo im za to dziękuję, bo to mi pokazało, że my, kobiety, mamy moc i potrafimy się nią dzielić z innymi kobietami w potrzebie
- podkreśliła gwiazda.

Joanna Opozda o rozwodzie z Antkiem Królikowskim

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

W tym samym wywiadzie Joanna Opozda odpowiedziała na pytanie, czy jest gotowa na batalię sądową, która czeka ją w tym roku. Aktorka będzie brała rozwód z Antonim Królikowskim.

Mam nadzieję, że szybko uda nam się zamknąć wszystkie sprawy z przeszłości. Nie chcę rozpamiętywać tego, co się wydarzyło, ani rozdrapywać ran, które się powoli goją. Chcę zacząć nowy rozdział w moim życiu i skupiać się wyłącznie na tym, co przyniesie przyszłość. Nadal czekamy na termin pierwszej rozprawy i jeśli mogłabym o coś poprosić Świętego Mikołaja, to tylko o spokój na cały przyszły rok, bo o nim marzę i o niego walczę
- mówiła.

Joanna Opozda mimo złych doświadczeń nie zamyka się na miłość. Dodała jednak, że w tej chwili jednym mężczyzną, o jakim myśli jest jej ukochany syn.

Miłość jest nieprzewidywalna, ale to nie jest moment na budowanie nowego związku. W tej chwili jedynym mężczyzną w moim życiu jest Vincent. Nie wykluczam, że może kiedyś spotkam jeszcze fajnego, odpowiedzialnego faceta, któremu zaufam i z którym będę mogła dzielić życie. Co ma być, to będzie, ale serce mi podpowiada, że jeszcze wiele dobrych rzeczy jest mi pisanych
- powiedziała w rozmowie z dziennikarką party.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: party.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości