Joanna Opozda obchodzi 35. urodziny. Pokazała prezent od syna Vincenta

Joanna Opozda
Joanna Opozda świętuje urodziny. Pochwaliła się prezentem od Vincenta
Źródło: MWMEDIA
Joanna Opozda właśnie skończyła 35 lat. W niedzielę ochoczo celebrowała wyjątkowy dzień, publikując liczne życzenia od bliskich. Na instagramowej relacji pochwaliła się prezentem, jaki otrzymała od półtorarocznego syna Vincenta. Upominek zrobił wrażenie na dumnej mamie.

Joanna Opozda jest aktorką teatralną i filmową, jednak od kilku miesięcy mówi się o niej przede wszystkim w kontekście konfliktu z ekspartnerem Antonim Królikowskim. Choć para rozstała się jeszcze przed narodzinami syna Vincenta, wciąż nie doszli do porozumienia i niejednokrotnie publicznie prali brudy. Internauci w przeważającej większości popierają Joanna Opozdę, która samodzielnie poradziła sobie z porodem oraz aktualnie stawia czoła rodzicielstwu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Joanna Opozda o przyszłości syna. Czy chciałaby, by poszedł jej śladami? "Wolałabym, żeby obrał inną ścieżkę"
Joanna Opozda w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznaje, że nie chciałaby, aby jej syn poszedł jej śladami. Aktorka podkreśla jednocześnie, że Vincent jest oddzielnym bytem, toteż nie zamierza w przyszłości ingerować w jego wybory.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Opozda świętuje urodziny

Joanna Opozda cieszy się ogromną sympatią internautów, w szczególności kobiet. Panie podziwiają aktorkę za odwagę i siłę do tego, by sprostać licznym przeciwnościom. Większość publikowanych przez nią wpisów spotyka się z ciepłym przyjęciem fanów. Jednak niedawno aktorka wdała się w dyskusję z internautką. Pod wpisem, który Joanna Opozda opublikowała w Dzień Ojca, wybuchła niemała burza. Poszło o z pozoru niewinny komentarz:

"Jesteś mamą i tatą w jednym Asia! Więc wszystkiego najlepszego z okazji twojego święta".

Joanna Opozda stara się być w stałym kontakcie z fankami, których na instagramowym profilu zebrała całkiem pokaźną grupę. Aktorka odpowiedziała:

Też uważam, że Dzień Ojca to święto każdej samodzielnej mamy".

Nie wszystkim ta wymiana przyjemności przypadła do gustu. Inna internautka postanowiła wyrazić swoje zdanie na ten temat.

Czytaj więcej: Joanna Opozda wdała się w dyskusję z internautką. Wyznała, jaką syn ma relację z Antonim Królikowskim

Zazwyczaj jednak Joanna Opozda nie musi mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami. Zbudowała dosyć wierną społeczność, która mocno jej kibicuje. Toteż nie dziwi fakt, że w dniu 35. urodzin aktorka dzieliła się z fanami życzeniami, które napływały do niej od bliskich i fanów. Jednak najważniejsze czekało na nią w domu. Syn Vincent przyszedł do mamy z bukietem kwiatów, co dumna kobieta uwieczniła na fotografii.

Zgadzacie się, że to słodkie?

Joanna Opozda dostała prezent od syna
Joanna Opozda dostała prezent od syna
Źródło: Instagram @asiaopozda

Joanna Opozda o macierzyństwie. Jest stawiana za wzór

Joanna Opozda w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznała, że dostaje sporo wiadomości od internautek, które również są samodzielnymi matkami. Aktorka jest często stawiana za wzór.

- To jest bardzo miłe, bardzo mi miło. Faktycznie dostaję takie wiadomości od kobiet, czasami jak robię Q&A, to dostaję masę pytań, że jestem inspiracją, wzorem i to jest po prostu bardzo miłe. Myślę, że faktycznie dobrze sobie radzę, ale mam też pomoc mojej mamy, która mi pomaga po prostu przy wychowywaniu, dlatego mogłam wrócić do pracy. Mogę tylko podziękować za takie ciepłe słowa — dodaje.

Joanna Opozda podkreśliła, że we wspólnym spędzaniu czasu stawia na jakość. Wraz z synem zanurzają się w świat literatury, bawią się, nie korzystając przy tym z urządzeń elektronicznych. Aktorka świadomie zdecydowała się na ograniczenie dostępu syna do smartfonów i tabletów, co powoduje, że nie jest on na bieżąco z popularnymi bajkami. Mimo to ma swoją ulubioną.

- Ulubioną bajkę faktycznie ma, ale ja staram się mu bajek nie puszczać, chyba że jesteśmy już u lekarza i to jest super, że na telefonie mogłabym mu puścić "Cocomelona" i on niczym się nie przejmuje. To jest rewelacyjne, ale raczej z daleka trzymam go od właśnie telefonów, tabletów, komputerów i telewizora, bo dużo czytałam na ten temat i to ma naprawdę negatywny wpływ na dzieci. Więc ja mu czytam, poświęcam mu naprawdę masę czasu, mam mnóstwo zabawek edukacyjnych, więc ma co robić, myślę, że wytrzyma bez bajek do jakiegoś wieku — mówi.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości