Joanna Opozda świętuje pierwszą Wielkanoc z synem. "Najsłodszy widok"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Joanna Opozda wróciła do figury sprzed ciąży

Joanna Opozda dwa miesiące temu została mamą Vincenta. Aktorka w tym roku świętuje więc pierwszą Wielkanoc z synem, co udokumentowała za pomocą zdjęcia na Instagramie. Fani zauważyli, że chłopiec rośnie jak na drożdżach.

Joanna Opozda od dwóch miesięcy sprawdza się w nowej dla siebie roli — mamy. Aktorka jeszcze na jesieni ubiegłego roku oświadczyła, że razem z mężem, Antkiem Królikowskim, spodziewają się syna. Gwiazda nie ukrywała, że pierwsza ciąża nie jest dla niej łatwym okresem i często musiała przez to gościć w szpitalu. W końcu jednak ponad koniec lutego 2022 roku szczęśliwie urodziła. Chłopiec otrzymał imię Vincent i szybko stał się oczkiem w głowie sławnej mamy.

Joanna Opozda świętuje pierwszą Wielkanoc z Vincentem

Joanna Opozda długo milczała na Instagramie, jednak nie mogła przegapić momentu pierwszej Wielkanocy swojego synka. Aktorka przygotowała pisanki i ozdoby wielkanocne, a wszystkim pochwaliła się fanom.

Gwiazda opublikowała też zdjęcie z Vincentem i jej wierną, czworonożną przyjaciółką — suczką o imieniu Marilyn. Wygląda na to, że Wielką Sobotę spędzają właśnie we trójkę.

"Wesołych świąt" - pożyczyła fanom Joanna Opozda.

Internauci chętnie komentowali ten wpis. Zauważyli również, że Vincent jest już coraz większy.

"Mały rośnie, jak na drożdżach";

"Ojej najsłodszy widok, jaki w życiu widziałam";

"Zdrowia i spokoju Asia" - czytamy w komentarzach.

Katarzyna Żak o wielkanocnych tradycjach w jej domu
Katarzyna Żak o wielkanocnych tradycjach w jej domu Katarzyna Żak o wielkanocnych tradycjach w jej domu

Joanna Opozda i Antek Królikowski doczekali się syna

Joanna Opozda i Antek Królikowski zaczęli się spotykać w lipcu 2020 r. Para po raz pierwszy została zauważona razem przez paparazzich podczas imprezy urodzinowej ich wspólnej znajomej. Niedługo potem aktor potwierdził, że jego serce jest już zajęte. Zakochani zamieszkali ze sobą w czasie lockdownu w domu Antka Królikowskiego w Konstancinie i mocno się wspierali. Tuż przed Wigilią media obiegła jednak wiadomość, że para się rozstała. Joanna Opozda wyleciała na Zanzibar, a Antek Królikowski starał się odzyskać ukochaną. Jego starania okazały się owocne, ponieważ już na wiosnę 2021 roku aktorzy do siebie wrócili. 

Tuż przed wakacjami do sieci przedostały się plotki o zaręczynach Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Sami zainteresowani długo nie komentowali tych doniesień. Tak było aż do czasu, gdy do internetu trafiło zaproszenie na ich ślub. Wówczas Antek Królikowski przestał ukrywać prawdę i podczas Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego przyznał ze sceny, że oświadczył się Joannie Opoździe.  

Para pobrała się 7 sierpnia 2021 roku w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli, a media podawały, że aktorka poszła do ołtarza w błogosławionym stanie. W tym przypadku celebryci również długo nie zabierali głosu, a nawet zaprzeczali tym doniesieniom. W końcu jednak ogłosili, że spodziewają się syna.

Joanna Opozda bardzo źle znosiła ciążę, o czym sama wielokrotnie mówiła. Stanu aktorki nie poprawiała też jej skomplikowana sytuacja rodzinna. 22 lutego 2022 roku na świat przyszedł Vincent Królikowski. Kilka dni po jego narodzinach pojawiły się pierwsze informacje o tym, że Antek Królikowski i Joanna Opozda od pewnego czasu już nie są razem. Do tej pory jednak żadne z nich nie skomentowało sprawy. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości