Joanna Opozda szczerze o relacji z mamą Antka. Jaką jest dla niej teściową?

Joanna Opozda o teściowej
Joanna Opozda o teściowej
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Joanna Opozda-Królikowska w najnowszym wywiadzie wypowiedziała się na temat relacji z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Okazuje się, że z powodu choroby nie miała okazji, by ją bliżej poznać.

Joanna Opozda-Królikowska - mąż

Joanna Opozda-Królikowska i Antek Królikowski są z pewnością jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Ich ślub był głośno komentowany w mediach. Nie brakowało głosów zachwytu również wtedy, kiedy para potwierdziła ciążę. Niedawno przyszli rodzice po raz pierwszy od ogłoszenia radosnej nowiny pojawili się na branżowej imprezie, podczas której udzielali wywiadów.

Joanna Opozda bardzo źle przechodzi ciążę
Joanna Opozda bardzo źle przechodzi ciążę
Joanna Opozda opowiedziała, jak czuje się w ciąży. Na kiedy zaplanowany jest poród?
Źródło: Co za Tydzień
Joanna Opozda-Królikowska o mamie Antka

Joanna Opozda-Królikowska w rozmowie z serwisem Plotek.pl zdradziła, jak wyglądają jej relacje z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską.

"Przez problemy zdrowotne mocno ograniczyłam kontakty rodzinne i towarzyskie. Trochę siedzę jak w więzieniu, przykuta do łóżka. Nie jest to dla mnie wesoły czas. Nie widywałyśmy się jeszcze zbyt często (z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską - red), dlatego nie wiem, jaką jest teściową niestety, bo mamy za krótki staż" - wyznała i dodała:

"Mogę powiedzieć, że była super jeszcze przed tym, jak zostaliśmy małżeństwem".

Joanna Opozda-Królikowska opowiedziała również o reakcji swojej mamy na wieść o problemach zdrowotnych.

"Jestem wdzięczna mojej mamie, która rzuciła wszystko, wiedząc, że jestem chora. Jest wspaniałą matką i mam nadzieje, że jej dorównam, chociaż w niewielkim procencie" - powiedziała aktorka.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości