John Schneider w żałobie. Po długiej chorobie zmarła jego 53-letnia żona

John Schneider żegna 53-letnią żonę

John Schneider przeżywa żałobę po zmarłej ukochanej. Aktor wielokrotnie powtarzał, że Alicia Allain jest całym jego światem. Zawdzięczał jej między innymi uwolnienie się od hazardowego nałogu. O smutnym fakcie aktor poinformował na swoim Instagramie. Pisał, że żona wreszcie jest wolna od ogromnego bólu.

Aktor prosił też fanów o uwzględnienie prośby rodziny o niezadawanie pytań na temat ostatnich chwil żony. Najbliżsi chcą przeżyć pożegnanie w atmosferze prywatności. Wspierających komentarzy pojawiło się tysiące.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Joanna Krupa była pytana, czy jest w ciąży. "Uderzyło mnie to w serce"
Joanna Krupa była pytana, czy jest w ciąży. "Uderzyło mnie to w serce" W rozmowie z nami Joanna Krupa wróciła wspomnieniami do czasów, gdy była pytana o to, czy jest w ciąży. Miała wówczas problemy ze zdrowiem.

John Schneider - gwiazdor lat 80. o walce z nowotworem żony

John Schneider zyskał popularność dzięki serialowi "Dukes of Hazzard". Aktor zagrał w nim tytułową rolę Bo Duke'a i tym samym stał się telewizyjną gwiazdą przełomu lat 70. i 80. ubiegłego wieku. Seria z niepokornym bohaterem zyskała status kultowej i swoich fanów ma do dziś.

John Schneider zasłynął też swoim życiem prywatnym. W tym przypadku jednak nie był to powód do dumy. Dziennikarze rozpisywali się o hulaszczym i pełnym rozrywki życiu aktora, przez które wpadł w ogromne kłopoty finansowe. Powodem było nomen omen uzależnienie od hazardu.

Od dna aktor odbił się z pomocą ukochanej. Para pobrała się w 2015 roku, a zaledwie 4 lata później zakochani usłyszeli przerażającą diagnozę. Okazało się, że Allicia Allain choruje na nowotwór piersi. Przez kolejne lata dzielnie walczyła o zdrowie, publicznie dzieląc się postępami leczenia, między innymi z wykorzystaniem olejków CBD. Kobieta wspominała, że momentami efekty były naprawdę zadowalające. Jej mąż pisał wtedy na swoim Instagramie:

"Walczymy i wygramy. Jesteśmy drużyną, której nie można pokonać".

John Schneider żegna się z żoną. "Mój Piękny Uśmiech jest już wolny od bólu"

Niestety niedawno nowotwór zaczął w zastraszającym tempie infekować kolejne narządy. Alicia Allain cierpiała na ogromne bóle związane z zajęciem układu kostnego. Zmarła 23 lutego. John Schneider poinformował o tym na swoim profilu.

"Mój Piękny Uśmiech jest już wolny od bólu, żyje w swoim nowym ciele obok Jezusa" - pisał aktor.

Poza prośbami o uszanowanie okresu żałoby, John Schneider zapytał ponad 46 tysięcy swoich obserwatorów, czy są może w posiadaniu zdjęć, na których są razem z żoną.

"Przytulcie mocno tych, których kochacie i dajcie im znać, jak się czujecie. My zawsze to robiliśmy" - dodał słowa skierowane do obserwatorów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

Pozostałe wiadomości