John Travolta żegna Kirstie Alley. "Relacja z nią była najbardziej wyjątkowa"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
John Travolta żegna Kirstie Alley

Nie żyje Kirstie Alley. Amerykańska aktorka jest żegnana przez rodzinę, przyjaciół i fanów. Miała bardzo bliską relację z aktorem Johnem Travoltą, z którym wystąpiła w kultowej komedii "I kto to mówi". Gwiazdor kina udostępnił fanom zdjęcie zmarłej aktorki i skierował do niej słowa pełne miłości i uznania.

Kirstie Alley zmarła 5 grudnia 2022. Miała 71 lat. O śmierci aktorki poinformowała jej rodzina, zamieszczając oświadczenie na Instagramie. Przyczyną śmierci gwiazdy była niedawno zdiagnozowana choroba nowotworowa.

Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku
Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku

John Travolta żegna Kirstie Alley

John Travolta współpracował z Kirstie Alley na planie komedii "I kto to mówi". Film okazał się hitem i doczekał się kontynuacji. W 1990 roku powstała druga część, a w 1993 trzecia. Aktorka wcieliła się w postać Mollie - samotnej matki, a John Travolta grał kierowcę taksówki, który był przy porodzie jej dziecka. Między filmowymi bohaterami zaiskrzyło, a aktorzy szybko się zaprzyjaźnili. Gwiazdor zamieścił zdjęcie swojej ekranowej partnerki. Napisał, co do niej czuł.

Relacja z Kirstie była najbardziej wyjątkową, jaką kiedykolwiek miałem. Kocham cię, Kirstie. Wiem, że znowu się spotkamy

"Była taka zabawna i ciepła" - skomentowała zdjęcie Sharon Stone.

"Nigdy nie zostaniesz zapomniana. Jedna z moich ulubionych. Mam złamane serce. Była królową i będzie nam jej brakowało" - piszą fani.

Rodzina pożegnała Kirstie Alley. Ma prośbę do fanów

Dzieci Kirstie Alley napisały o walce matki z chorobą. Podziękowały jej lekarzom i pielęgniarkom za opiekę. Pociechy aktorki są wdzięczne również fanom za modlitwy. Mają prośbę o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie.

Bliscy gwiazdy filmu "I kto to mówi" opowiedzieli tym, w jaki sposób aktorka podchodziła do życia. Była ciepłą i otwartą osobą.

Zapał i pasja naszej matki do życia, jej dzieci, wnuków i wielu zwierząt, nie wspominając o jej wiecznej radości tworzenia, nie miały sobie równych i zainspirowały nas do życia pełnią piersią tak jak ona to robiła

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości