Gwiazdy

Monika Mrozowska rozmawia na wideo z żoną byłego męża. Jakie mają relacje?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Monika Mrozowska nagrała wideo z żoną byłego męża

Monika Mrozowska zaskoczyła swoich fanów i ostatnio udostępniła rozmowę live na swoim instagramowym koncie, do której zaprosiła żonę swojego byłego męża Karolinę Szaciłło. "Ciągle próbujemy się dogadać".

Monika Mrozowska prywatnie jest mamą czwórki dzieci. W latach 2003-2012 była związana z Maciejem Szaciłło, z którym doczekała się dwóch córek: 19-letniej Karoliny i 12-letniej Jagody.  W latach 2012–2018 była w związku z Sebastianem Jaworskim, z którym ma ośmioletniego syna Józefa.

Monika Mrozowska spotkała się z żoną byłego męża

Ten związek aktorki również nie przetrwał próby czasu. W 2019 r. Monika Mrozowska zaczęła spotykać się z Maciejem Auguścikiem-Lipką, z którym ma rocznego syna Lucjana. Aktorka często mówi o swojej patchworkowej rodzinie i odpowiada na pytania fanów, jak zorganizować wszelkie rodzinne spotkania.

Ostatnio Monika Mrozowska zaskoczyła internautów, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy jej dzieci, a także byłego męża Macieja Szaciłło z jego obecną żoną Karoliną. Aktorka zapowiedziała tym samym rozmowę live, która pojawiła się na jej kanale z żoną jej byłego męża.

Monika Mrozowska o patchworkowej rodzinie

Panie opowiedziały m.in. o tym, jak żyje się w patchworkowej rodzinie.

"Ciągle próbujemy się dogadać. Nie jest tak, że ciągle jest różowo. (…) Nawet jeśli ktoś się obrazi, nawet jak mamy ciche dni czy ciche tygodnie, to potem do siebie wracamy i znowu próbujemy jakiś problem przegadać. (…) Wiele osób nie dopuszcza do siebie możliwości, że po konflikcie można wrócić do rozmowy. A to jest według mnie taka podstawa. Jeśli tego byśmy nie robili, to mówiąc kolokwialnie, bylibyśmy w czarnej d*upie" - powiedziała aktorka.

Monika Mrozowska przyznała również, że nie zawsze jest kolorowo, zdarzają się również trudne momenty.

"Nie mogę powiedzieć, że mi nie było przykro, kiedy ja wychodziłam z tą inicjatywą, żebyśmy zrobili coś wspólnie, a z twojej strony słyszałam, że nie jest to najlepszy moment, ale za każdym razem myślałam sobie, że okej, nic na siłę" - dodała.

Pod rozmową pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy zgodnie uznali, że takich rozmów potrzeba więcej. Podziwiali stosunki łączące Monikę Mrozowską i Karolinę Szaciłło. 

"Wspaniała rozmowa", "Właśnie z was trzeba brać przykład", "Tak powinny wyglądać zdrowe relacje", "Dziękuję za tę rozmowę, wiele mi uświadomiła" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości