Johnny Depp odwołuje koncerty Hollywood Vampires. Co się stało?

Johnny Depp
Johnny Depp odwołuje koncerty. Co się stało?
Źródło: Getty Images
Wielbiciele zespołu Hollywood Vampires nie będą zadowoleni. Johnny Depp poinformował, że jest zmuszony odwołać koncerty grupy. Wszystko przez kontuzję kostki. W oświadczeniu zdradził, w jakich okolicznościach doszło do wypadku.

Johnny Depp jest nie tylko jednym z najpopularniejszych aktorów w Hollywood. Gwiazdor spełnia się również jako muzyk. Od 2015 wraz z Alice Cooperem i Joe Perrym współtworzy formację Hollywood Vampires, która już w lipcu odwiedzi Polskę podczas Festiwalu Legend Rocka. Ale czy na pewno? Johnny Depp właśnie poinformował o odwołaniu niektórych koncertów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Reni Jusis o swojej przyjaźni z Remigiuszem Dorawą. Opowiedzieli, co było dla nich najtrudniejsze w "Azji Express"
Reni Jusis o swojej przyjaźni z Remigiuszem Dorawą. Opowiedzieli, co było dla nich najtrudniejsze w "Azji Express"

Johnny Depp odwołuje koncerty

Johnny Depp wydał oświadczenie, w którym przyznał, że jest zmuszony zrezygnować na jakiś czas z koncertowania. Wszystko dlatego, że nabawił się kontuzji kostki.

"Moi drodzy przyjaciele, przykro mi to mówić, ale złamałem kostkę, co jest okropne! Zaczęło się od skręcenia, ale gdzieś pomiędzy Cannes a Royal Albert Hall [tam Depp zagrał podczas koncertu na cześć Jeffa Becka — przyp. red.] zrobiło się gorzej niż lepiej. Wielu lekarzy zdecydowanie sugeruje, abym na razie unikał jakiejkolwiek aktywności, dlatego niestety nie mogę w tej chwili podróżować" - napisał.

Aktor nie ukrywał, że jest mu przykro ze względu na zaistniałą sytuację. Zespół Hollywood Vampires nie dotrze do New Hampshire, Bostonu i Nowego Jorku w zaplanowanym terminie. To nie spodoba się fanom formacji, którzy zapłacili za koncerty niemałe pieniądze. Johhny Depp zwrócił się do fanów i podkreślił, że wydarzenia zostaną przeniesione na koniec lata.

"Chłopakom i mnie jest bardzo przykro. Tęsknimy za wami w New Hampshire, Bostonie i Nowym Jorku, ale nie obawiajcie się, obiecuję, że przyniesiemy wam wszystkim niesamowity show, damy z siebie wszystko na wschodnim wybrzeżu pod koniec lata i wynagrodzimy tym, którzy zapłacili za te koncerty!" - dodał.

Johnny Depp
Johnny Depp wydał oświadczenie. Koncerty Hollywood Vampires odwołane
Johnny Depp
Źródło: Instagram @johnnydepp

Zespół Johnny'ego Deppa w Polsce. Ceny biletów zwalają z nóg

Czy lipcowy koncert w Polsce jest zagrożony? Hollywood Vampires zaszczyci obecnością fanów ostrych brzmień podczas Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Nietrudno przyznać, że Alice Cooper zapisał się złotymi literami w historii rocka, toteż miano legendy zwyczajnie mu się należy. Jednak to nie sama obecność na festiwalu wzbudziła emocje, a pieniądze, jakie trzeba zapłacić za możliwość spotkania z zespołem.

Na jednym z facebookowych profili, na którym autorzy z przymrużeniem oka komentują sytuacje i wydarzenia ze sceny rockowej, pojawiła się rozpiska wprost ze strony organizatora. Z niej dowiadujemy się, że za pakiet Hollywood Vampires Gold Meet & Greet zagorzali fani zapłacą 7125 zł. Co znajduje się w pakiecie? M.in. bilet w pierwszych rzędach, spotkanie z Joe Perrym, Alice Cooperem i Johnnym Deppem, fotografię z artystami czy zaproszenie na przed koncertowe spotkanie. To jednak nie najwyższa suma, którą można wydać. Prawdziwą gratką jest pakiet FRONT ROW, który poza atrakcjami zawartymi w wyżej wspomnianym pakiecie, obejmuje m.in. prezent w postaci gitary podpisanej przez muzyków. Za tę przyjemność należy zapłacić jedyne... 23 500 zł. Warto?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości