Katarzyna Nosowska opowiedziała o najnowszej płycie. "Nie czuję stresu"

Katarzyna Nosowska opowiedziała o nowej płycie "Degrengolada"
Katarzyna Nosowska w związku z premierą ósmej płyty "Degrengolada" spotkała się z fanami w Warszawie. Gwiazda w rozmowie z "Co za Tydzień" opowiedziała o wspomnianym wydawnictwie, a także o dużej wierze, jaką pokłada w ludziach.

Katarzyna Nosowska o karierze

W wywiadzie dla "Co za Tydzień" Katarzyna Nosowska opowiedziała o swoich odczuciach związanych z długotrwałą obecnością na scenie. Artystka wyznała, że nie odczuwa stresu z tego powodu, lecz raczej wzruszenie... Gwiazda jest zdziwiona również faktem, jak wielkie zainteresowanie budzi u osób z różnych pokoleń.

— Ja nie czuję stresu, ale rodzaj ogromnego wzruszenia. Mam świadomość tego, ile lat to robię, ile lat pozostaje w tych show-biznesowych strukturach i za każdym razem nie mogę się nadziwić, że po raz kolejny robię to, wychodzę i że ciągle są ludzie, a tutaj w ogóle zdarzyły się niesamowite rzeczy, że pokoleniowo przychodzą — powiedziała gwiazda.

Katarzyna Nosowska powiedziała również o swoim patrzeniu na świat. Gwiazda zdaje sobie sprawę, że może się różnić od tego, jakie mają inni. Jest przekonana, że znajdą się rónież osoby, które podzielają jej poglądy.

— Ta płyta w niektórych miejscach mówi wprost, jaka jest, to jest moja refleksja [...] Zdaję sobie sprawę z tego, że wszystko jest kwestią perspektywy i być może są ludzie, którzy są absolutnie oszołomieni zachwyceni tym, w jaki sposób to wszystko się rozgrywa na świecie. No ja mam inną perspektywę i z mojej perspektywy fakty wyglądają właśnie w taki sposób, jaki je prezentuje. Wiem, że nie jestem w tym odczuciu osamotniona...  — wyznała.

Katarzyna Nosowska o wierze w ludzi

Katarzyna Nosowska w dalszej części wywiadu wyznała, że przekaz, jaki idzie za jej najnowszym albumem "Degrengolada" jest dla niej najważniejszy. Gwiazda wyznała również, że bardzo wierzy w ludzi i chociażby miała być ostatnią, która pokłada tak dużą w nich wiarę, to będzie trwała przy swoim i śpiewała o tym w piosenkach.

[...] Z drugiej strony pod tym wszystkim kryje się taki przekaz dla mnie najistotniejszy, czyli jest, jak jest. No niby zobaczcie, jest, jak jest, nie za tęgawo czasami, ale najważniejsze jest to, że ja wierzę w nas jako ludzi i tej wiary po prostu nigdy w życiu nie dam sobie odebrać. Ja będę być może ostatnią tą, która będzie cały czas jęczała ze sceny, że ja bardzo wierzę w nas, po prostu w ludzi — podsumowała artystka.

Warto dodać, że Katarzyna Nosowska wyrusza właśnie w swoją kolejną trasę koncertową, w trakcie której będzie promowała najnowsze wydawnictwo.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości