Lady Gaga zagra Harley Quinn w drugiej części "Jokera"? Wokalistka zabrała głos

Lady Gaga zagra Harley Quinn w drugiej części "Jokera". Wokalistka opublikowała teaser filmu
Lady Gaga zagra Harley Quinn w drugiej części "Jokera"
Źródło: FilmMagic/Getty Images
Lagy Gaga zagra słynną komiksową partnerkę Jokera w filmie "Joker: Folie à Deux". Wokalistka potwierdziła krążące w sieci plotki i opublikowała na Instagramie teaser drugiej części dzieła Todda Philipsa.

Według medialnych doniesień "Joker: Folie à Deux" ma być musicalem. Pierwsza zapowiedź udostępniona przez Lady Gagę zdaje się potwierdzać tę informację.

"Joker 2". Lady Gaga zagra Harley Quinn

To już pewne. W drugiej części "Jokera" Todda Philipsa zobaczymy Lady Gagę. Wokalistka sama ujawniła swój udział w produkcji, publikując teaser. Na Instagramie dodała filmik z krótką animacją przedstawiającą tytułową postać oraz towarzyszącą jej na kartach komiksów DC Harley Quinn.

Wideo nawiązuje do filmu "Panowie w cylindrach" z 1935 roku. W jednej ze scen słynny amerykański aktor i wokalista Fred Astaire wraz ze swoją ekranową partnerką Ginger Rogers tańczą do wykonywanej przez niego piosenki. Utwór "Cheek to Cheek" stał się klasyką amerykańskiej piosenki. Na filmiku opublikowanym przez Lady Gagę postacie również tańczą do piosenki z muzycznego filmu z Fredem Astaire'm. Czyżby twórcy potwierdzali, że  "Joker: Folie à Deux" będzie musicalem?

"Joker 2". O czym będzie film?

Na razie nie wiemy zbyt wiele o fabule drugiej części "Jokera". Jednak scenariusz jest już na pewno gotowy. Potwierdził to Todd Phillips, który opublikował na Instagramie fotografię strony tytułowej scenariusza oraz zdjęcie Joaquina Phoenixa czytającego tekst. Autorami scenariusza po raz kolejny są Scott Silver i Todd Phillips.

Dużą wskazówką dotyczącą fabuły może być podtytuł filmu, czyli "Joker: Folie à Deux". Folie à deux to medyczny termin oznaczający paranoję indukowaną. Jest to stan, w którym osoba blisko związana z chorym zaczyna bezkrytycznie traktować paranoiczne myśli chorego, a nawet zaczyna podzielać to samo urojenie. Czy tą osobą będzie Harley Quinn grana przez Lady Gagę?

Film "Elvis" w sierpniu w Playerze
Źródło: Player

"Joker 2" - kiedy premiera?

Na kontynuację wybitnego dzieła Todda Philipsa będziemy musieli tochę poczekać. Film "Joker: Folie A Deux" do kin trafić ma 4 października 2024 roku.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: FilmMagic/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości