Jonah Hill oskarżony o przemoc. Partnerka aktora zaskoczyła wyznaniem

Jonah Hill, Sarah Brady
Jonah Hill jest przemocowcem? Sarah Brady ujawniła swoje przeżycia
Źródło: Getty Images
Od kilku dni amerykańskie media żyją oskarżeniami o emocjonalną przemoc, jaką miał stosować Jonah Hill. Wspomniane padły ze strony jego byłej partnerki Sarah Brady. Kobieta twierdzi, że aktor próbował kontrolować jej życie, między innymi zmuszając ją do usuwania wybranych zdjęć z platform społecznościowych.

Jonah Hill to amerykański aktor, komik i producent. Znany jest przede wszystkim z ról komediowych w takich filmach jak "Supersamiec", "Wpadka" czy serialowi "21 Jump Street. Za występy w filmach "Moneyball" oraz "Wilk z Wall Street" otrzymał nominacje do Oscara.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Krzysztof Miruć
Krzysztof Miruć okrzyknięty jednym z najbardziej uśmiechniętych gwiazdorów TVN. Jak zaregował?

Jonah Hill został oskarżony o przemoc

Jonah Hill nie tylko zasłynął swoimi licznymi rolami w filmach i serialach, ale również zyskał sympatię publiczności dzięki otwartym rozmowom o problemach psychicznych i rekordowo oglądanemu dokumentowi poświęconemu jego terapeucie.

Sarah Brady, która była w związku z aktorem przez kilkanaście miesięcy, opublikowała niepokojące wpisy na temat jej relacji z gwiazdorem. Przekazała, że Jonah Hill "chciał mieć kontrolę nad wszystkim, co robiła", wymuszając na niej między innymi usunięcie zdjęć, na których surfuje w stringach. Aktor miał też nie akceptować, że kobieta pływa z mężczyznami i zajmuje się modelingiem.

Była partnerka aktora, twierdzi, że potrzebowała roku, żeby dojść do siebie. Zapewnia, że dzięki pomocy najbliższych i lekarzy, zaczęła odzyskiwać poczucie własnej wartości.

"Dochodziłam do siebie przez rok. Dzięki pomocy bliskich i lekarzy żyję dziś bez poczucia winy, wstydu i krytykowania samej siebie. I jestem pewna, że przede mną jeszcze długa droga do pełnego uzdrowienia" - napisała w swoich mediach społecznościowych Sarah Brady.

Sarah Brady
Sarah Brady opowiedziała o koszmarze, jaki przeżywała w 2021 roku
Sarah Brady
Źródło: Instagram @sarahbrady

Jonah Hill - kariera i życie prywatne

Jonah Hill rozpoczął swoją karierę jako scenarzysta, pisząc swoje własne sztuki teatralne. Wkrótce potem, dzięki znajomościom z dziećmi Dustina Hoffmana przyszły gwiazdor otrzymał szansę na debiut filmowy w "Jak być sobą".

Jego pierwszą główną rolą była ta w filmie "Supersamiec", który jest często uznawany za film, który rozpoczął karierę aktora. W 2011 roku gwiazdor zagrał w filmie "Moneyball" u boku Brada Pitta i Philipa Seymoura Hoffmana, W 2013 roku Hill zagrał w filmie "Wilk z Wall Street", za który otrzymał swoją drugą nominację do Oscara.

W swoim życiu prywatnym Jonah Hill dał się poznać amerykańskiej publiczności ze swojej niesamowitej transformacji fizycznej i walki z nadwagą. W październiku 2021 r. poprosił swoich fanów, aby przestali komentować jego ciało, twierdząc, że "to nie jest pomocne i nie czuje się dobrze". Gwiazdor trenuje brazylijskie jiu-jitsu. W 2019 r. zaręczył się z Gianną Santos, ale zaręczyny zakończyły się rok później.

W czerwcu 2023 r. magazyn People poinformował, że Jonah Hill wraz z obecną partnerką Olivią Millar powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości