Gwiazdy

Julia Kamińska pozuje w zmysłowej bieliźnie w Paryżu. "Świetne podejście..."

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Julia Kamińska pozuje w zmysłowej bieliźnie

Julia Kamińska znów zachwyciła fanów i nie tylko. Aktorka poprosiła ich o wyrażenie swojego zdania. Gwiazda "BrzydUli" zaprezentowała zdjęcia, na których pozuje w zmysłowej bieliźnie. Na jej widok do komentowania przyłączyły się jej koleżanki po fachu. Maja Hirsch wskazała zdjęcie, które podoba jej się najbardziej.

Julia Kamińska to nie tylko aktorka i wokalistka. Gwiazda coraz częściej staje przed obiektywem i bierze udział w różnych sesjach zdjęciowych. Czym tym razem zaskoczyła swoich fanów?

Julia Kamińska pozuje w Paryżu w zmysłowej bieliźnie

Julia Kamińska znów opublikowała zdjęcia, które zostały zrobione w Paryżu. Aktorka prezentuje na sobie bieliznę. Na pierwszej fotografii przedstawiła romantyczną wersję siebie, a na drugiej bardziej odważną — tam zmysłowa bielizna jest o wiele bardziej wyeksponowana.

Fani nie mogą oderwać od aktorki wzroku.

"Świetne podejście do nowej/innej odsłony samej siebie. Całkowicie poza schematem/szufladką, w której mogłaś u wielu osób wylądować" - czytamy w komentarzach.  

Maja Hirsch stwierdziła, że jej koleżanka z "BrzydUli" lepiej wygląda na pierwszym zdjęciu. Katarzyna Ankudowicz, również z tego samego serialu, stwierdziła, że Julia Kamińska wygląda świetnie w obu wersjach. Aleksandra Adamska ze "Skazanej" też się nią zachwyciła.

Julia Kamińska o planach po "BrzydUli"
Julia Kamińska o planach po "BrzydUli" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jak Julia Kamińska dba o formę?

Obserwatorzy Julii Kamińskiej wiedzą, że ich idolka ceni aktywność fizyczną i zwraca uwagę na dietę. Gwiazda nie je mięsa. Trenuje na siłowni, uwielbia też tańczyć. Nawet gdy udziela się charytatywnie, to wykorzystuje sport. Dwa lata temu codziennie robiła prank, by zebrać pieniądze dla pewnej dziewczynki. W ten sposób motywowała inne gwiazdy do wspierania akcji. Julia Kamińska wykorzystywała też treningi EMS, aby popracować nad swoją sylwetką.

Jednak aktorka doświadczyła body shamingu. Niektóre osoby w sieci zarzucały jej, że jest za chuda. Julia Kamińska odpowiedziała na te zaczepki w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

"To jest zawsze bardzo przykre... Nikt nie ma pojęcia, co się dzieje w moim życiu, bo może ja chcę tak wyglądać, a może wcale nie chcę tak wyglądać. Tego nie wie nikt" - podkreśliła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości