Gwiazdor "BrzydUli" w namiętnym pocałunku. Jego partnerka jest modelką

Mariusz Zaniewski pokazał namiętny pocałunek z dziewczyną
Mariusz Zaniewski pokazał namiętny pocałunek z dziewczyną
Źródło: MWMEDIA
Mariusz Zaniewski jest tajemniczym aktorem. O jego życiu prywatnym niewiele wiadomo. Jednak teraz gwiazdor "BrzydUli" podzielił się odważnymi zdjęciami z jego ukochaną. Dziewczyną aktora jest piękna modelka. Mężczyzna zacytował romantyczny wiersz i zachwycił fanów kadrami z partnerką.

Mariusz Zaniewski zyskał sławę w serialu "BrzydUla" jako Aleks Febo. W produkcji wcielał się w czarny charakter. Jego postać miała wiele kobiet. Ale w życiu prywatnym aktor nie chwalił się swoimi związkami. Teraz przedstawił swoją dziewczynę.

Mariusz Zaniewski pozuje topless z ukochaną

Aktor pochwalił się swoją miłością. Opublikował kilka zdjęć. Na pierwszym zrywa figi. Mężczyzna zacytował fragment wiersza "Ogród Luizy" autorstwa Andrzeja Bursy z 1958 roku.

Łaskę Luizy może zdobyć tylko męstwo. Pewność rzutu i nerwów szaleńcze napięcie. Zwycięzco umazany gęstą krwią zwierzęcą. Przynieś jej lwią paszczękę i serce łabędzie. Łaskę Luizy może zdobyć tylko męstwo. No i świeże figi
- czytamy na Instagramie.

Na kolejnych fotografiach widzimy, jak pozuje z dziewczyną topless, a następnie ją namiętnie całuje. Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo emotek z serduszkami. Post Mariusza Zaniewskiego polubiła jedna z jego serialowych partnerek w "BrzydUli", czyli aktorka Mayu Gralińska-Sakai.

Misheel Jargalsaikhan o roli w "BrzydUli"
Misheel Jargalsaikhan o roli w "BrzydUli"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Mariusz Zaniewski przedstawił ukochaną?
Mariusz Zaniewski przedstawił ukochaną?
Źródło: Instagram @zaniewski_mariusz

Kim jest dziewczyna Mariusza Zaniewskiego?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Tajemnicza dziewczyna Mariusza Zaniewskiego ma na imię Victoria. Z jej profilu na Instagramie wynika, że zajmuje się fotomodelingiem. Piękna brunetka interesuje się sztuką. Już rok temu publikowała zdjęcia z aktorem. Ktoś w komentarzach zapytał ją, czy tak wygląda jej szczęście. Modelka potwierdziła.

"Pięknie razem wyglądacie" - już wtedy pisali internauci.

"Moja ulubiona para" - czytamy w komentarzach.

Mariusz Zaniewski w 2009 roku udzielił odpowiedzi na pytanie, czy można zakochać się w brzyduli (w nawiązaniu do serialu, w którym zagrał). Aktor zdradził, że ceni oryginalną urodę kobiet.

"Nie tylko jest to możliwe i prawdopodobne w teorii, ale zdarza się nagminnie. To jest kwestia reakcji chemicznych. Moi koledzy twierdzą, że moje partnerki są interesujące i o ciekawej urodzie. Uroda to rzecz względna. Choć oczywiście jest piękno, którego nie możemy kwestionować. Ale regularne rysy to jest banał. A piękno tkwi w nieregularnościach, dysproporcjach" - zdradził w rozmowie z Katarzyną Janiszewską z Polskiej Gazety Krakowskiej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości