Gwiazdy

Julia Kamińska zachwyciła fanów zmysłową sesją. "Zostałaś nowym Aniołkiem Charliego?"

Gwiazdy

Autor:
Julia
Sadowska

Julia Kamińska na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie, które jest efektem sesji zdjęciowej w wykonaniu fotografki promującej się pod nazwą "Patriceartist". Zmysłowa fotografia ukazana przez aktorkę zapiera dech w piersiach. To nie umknęło uwadze obserwatorów, którzy oniemieli z zachwytu.

Julia Kamińska zasłynęła rolą uroczej Uli Cieplak w hicie TVN pt. "Brzydula". Od tego momentu nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. W ostatnich latach wystąpiła w wielu ciekawych produkcjach, a w minionym sezonie mogliśmy zobaczyć ją w roli jurorki telewizyjnego show "Mask Singer". Gwiazda prowadzi również profile w mediach społecznościowych. Jej ostatni post zachwycił internautów.

Julia Kamińska w nowej sesji zdjęciowej

Julia Kamińska wrzuciła do sieci rezultat sesji zdjęciowej, w której wzięła udział. Na fotografii zobaczyć możemy aktorkę ubraną w eksponujące jej zgrabną sylwetkę czerwone body.

Zamieszczoną fotografię, Julia Kamińska podpisała w przewrotny dla siebie sposób - hashtagiem "redflags", którym określa się alarmujące oznaki w kontaktach z innymi ludźmi.

Katarzyna Sokołowska o roli mamy
Katarzyna Sokołowska o roli mamy Katarzyna Sokołowska o roli mamy

Fani nie mogą wyjść z zachwytu

Zmysłowe zdjęcie Julii Kamińskiej zachwyciło internautów.

"Przepięknie! Jest duża moc, siła i energia" - stwierdziła obserwatorka.

"Bomba! Zostałaś nowym Aniołkiem Charliego?" - zasugerowała fanka aktorki.

"Zjawiskowa" - napisał internauta.

Aktorkę w komentarzach postanowili wesprzeć również jej sławni koledzy i koleżanki z branży. Pod zamieszczoną fotografią, wychwalali figurę Julii, a także jej ubiór czy fryzurę. Nie zabrakło również porównań do innych piękności ze świata show-biznesu.

"To żeś zaszalała, krótkie włosy, figura… i czerwień jak u diabła w piekle - jak nic przeklną. Piękna! - napisał trener personalny o pseudonimie "Qczaj".

"Jak @dodaqueen w najnowszym klipie" - napisała Martyna Zachorska, która na instagramie promuje się jako "pani od feminatywów".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości