Gwiazdy

Julia Wieniawa miała przykry incydent na lotnisku. "O co chodzi z tymi lotami?!" 

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Julia Wieniawa

Julia Wieniawa często podróżuje. Odwiedzane miejsca pokazuje fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem jednak, poza relacją z egzotycznej wyprawy, pojawiły się nagrania, na których gwiazda prosi o pomoc lotnisko. Powód? Linie lotnicze zgubiły jej bagaż. Kolejny raz.

Julia Wieniawa ostatnie dni spędziła na słonecznej Sycylii. Urlop relacjonowała w mediach społecznościowych. Kłopoty zaczęły się tuż po powrocie do Polski. Choć gwiazda dotarła na miejsca cała i zdrowa, nie można tego samego powiedzieć o jej walizce, która została zagubiona. Młoda aktorka i wokalistka zwróciła się o pomoc do pracowników lotniska.

Walizka Julii Wieniawy zaginęła

Julia Wieniawa poinformowała fanów o zaistniałej sytuacji za pośrednictwem InstaStories.

"Trzeci raz (w tym miesiącu) zgubili moją walizkę. O co chodzi ostatnio z tymi lotami?!" - czytamy.

W dalszej części Julia Wieniawa tłumaczy, że sytuacja jest podwójnie dziwna, ponieważ miała ze sobą tylko bagaż podręczny, który załoga zabrała jej już w samolocie.

"Zaznaczam, że miałam ze sobą tylko bagaż podręczny, który mi zabrano w samolocie, mówiąc, że "nie ma już miejsc" — po czym walizka nie doleciała i nawet nie da się jej znaleźć w systemie. Super" - napisała.

Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza"
Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza" Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do określania jej mianem "celebrytki", czego bardzo nie lubi. "Wrzucają mnie w jeden worek z ludźmi, którzy zupełnie nic nie robią" - powiedziała.

Julia Wieniawa zwróciła się o pomoc do pracowników lotniska

Julia Wieniawa urodziła się 23 grudnia 1998 roku w Warszawie. Od najmłodszych lat wiedziała, co chce robić w życiu. Przygoda z popularnym serialem zagwarantowała jej wejście do show-biznesu. Szansę, którą dostała, wykorzystała najlepiej, jak mogła. Zadebiutowała w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym Roma. Zagrała w kilku serialach i filmach.

Ostatnio jednak powiedziała, że aktorstwo nie jest już jej priorytetem. Teraz stawia na muzykę. Do tej pory na swoim koncie ma jeden album studyjny "Omamy" oraz dwanaście singli. To jednak nie wszystko. Julia Wieniawa pojawiła się gościnnie również u innych polskich artystów.

Jej konto na Instagramie śledzi ponad 2 miliony osób.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Jarosław Antoniak

Pozostałe wiadomości