Gwiazdy

Julia Wieniawa o miłości i recepcie na udany związek. "Nie zawsze jest kolorowo"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Julia Wieniawa

Julia Wieniawa w najnowszym wywiadzie wyznała, że jest naprawdę szczęśliwa i zdradziła swój przepis na udany związek. Nie szczędziła ciepłych słów pod adresem najbliższych. Powiedziała też, czym jest według niej miłość.

W najnowszym wywiadzie Julia Wieniawa odpowiedziała nie tylko na pytania dotyczące pracy artystycznej, ale również życia prywatnego. Pokusiła się także o refleksję na temat miłości. Czym dla niej jest?

Julia Wieniawa o miłości i szczęściu

Julia Wieniawa zapytana przez dziennikarkę "Vivy!", czy jest szczęśliwa, odpowiedziała wprost.

"Jestem. Mam świetną passę zawodową, wspaniałego chłopaka, cudowną mamę, superpsa Bowiego. Niedawno nawet dotknęłam małym paluszkiem mojego american dream, kiedy pojawiłam się na Times Square w związku z moją płytą… Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Ważne, żeby niczego nie zepsuć" - powiedziała.

Artystka w nawiązaniu do jednego z utworów ze swojej debiutanckiej płyty powiedziała, czym jest dla niej miłość.

"Miłość jest ciężką pracą. Nie zawsze jest kolorowo. Zauroczenie i motyle w brzuchu trwają chwilę. Prawdziwa miłość polega na wzajemnym słuchaniu się, odkrywaniu, docieraniu. Byciu dla siebie i dawaniu, a nie tylko braniu. Po euforii zakochania przychodzi codzienne życie, czasami monotonia – i nie ma w tym nic złego. To normalny proces. Trzeba to ogarnąć, a nie porzucać związek jak zepsutą zabawkę. Ludzie się zmieniają, a związki razem z nami. Na pewno nie umiem żyć bez miłości" - tłumaczyła Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza"
Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza"
Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do określania jej mianem "celebrytki", czego bardzo nie lubi. "Wrzucają mnie w jeden worek z ludźmi, którzy zupełnie nic nie robią" - powiedziała.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki - historia miłości

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znają się od lat. Na początku, ze względu na sporą różnicę wieku, łączyły ich jedynie przyjacielskie stosunki. W mediach jednak aż huczało od plotek, kiedy paparazzi, tuż po jej rozstaniu z Antkiem Królikowskim, przyłapali ją pod mieszkaniem aktora w środku nocy. Okazało się jednak, że spotkali się po koleżeńsku. Niedługo później na jaw wyszedł jej związek z Baronem, a plotki o Wieniawie i Rozbickim ucichły.

Dwa lata później ponownie zawrzało. Do sieci trafiły zdjęcia z imprezy, na których Julia Wieniawa i Nikodem Rozbickim ewidentnie mieli się ku sobie. Jednak żadne z nich przez długi czas nie chciało ani potwierdzić, ani zaprzeczyć doniesieniom prasy. O łączącym ich uczuciu poinformowali świat dopiero w styczniu 2021 roku. Od tamtej pory tworzą zgrany duet, a ich życie - od czasu do czasu - można podejrzeć na ich profilach na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Piotr Andrzejczak

Pozostałe wiadomości