Julia Wieniawa o sukcesie na scenie. "Mam swoje sposoby"

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Źródło: MWMEDIA
Julia Wieniawa opowiedziała o chwili wyjątkowego wzruszenia. 24-latka ma już na koncie wiele znaczących sukcesów i zdaje się, że wreszcie zrozumiała, jak wysoko zaszła. Łza zakręciła się w oku zaraz przed kolejnym wejściem na scenę... Jak artystka poradziła sobie w tej sytuacji?

Julia Wieniawa zna się na sztuce, jak mało kto. Nie dość, że wielokrotnie sprawdzała się jako aktorka, teraz może się pochwalić kolejnymi sukcesami muzycznymi. Dlatego to właśnie ona zasiądzie w jury 15. edycji programu "Mam talent!". Artystka jest aktywną postacią w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoim życiem i przeżyciami. Niedawno miała okazję zagrać na jednym z polskich festiwali teatralnych. Wtedy na Instagramie opublikowała zdjęcia z garderoby i wyznała, że zawsze marzyła o takim momencie. W jaki sposób aktorka wychodzi z takich emocji, by na scenie być skupioną na grze? To zdradziła w najnowszym wywiadzie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą
Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Julia Wieniawa o momecie wzruszenia

Julia Wieniawa opowiedziała o jednym z najbardziej wzruszających momentów w swoim życiu. Aktorce zakręciła się łezka w oku, gdy miała wyjść na scenę podczas jednego z najważniejszych przeglądów teatralnych.

"Ostatnio, kiedy czekałam przed spektaklem i malowałam się, nawet się nie zorientowałam, że właśnie wylądowałam w takim miejscu w życiu, o którym zawsze marzyłam - to był taki moment wzruszenia. Mam to swoje lustro i garderobę teatralną" - napisała.

Przy tej okazji zapytano gwiazdę, co chciałby powiedzieć 10-letniej sobie. W jej przypadku pytanie jest o tyle trafione, że Julia Wieniawa zaczynała medialną karierę w bardzo młodym wieku.

"W życiu chyba niczego nie żałuję. Tej małej dziewczynce powiedziałabym: nie bój się marzyć, bo marzenia naprawdę się spełniają, a ty jesteś na dobrej drodze, żeby osiągnąć wszystko, co zechcesz" - wyznała przed kamerą Plejady.

Julia Wieniawa - jak przygotowuje się do występów?

Artystka podkreśliła też wagę planowania. Wyznaczenie sobie konkretnej drogi i celu w życiu jest pierwszym krokiem do jego realizacji. Radzi też, by zbytnio się nie rozdrabniać.

"Rzeczywiście to jest dobre przypomnienie, że jak coś sobie mocno zwizualizujesz i masz jakiś taki obrany cel, ale on musi być konkretny, bo jak masz za dużo celów i nie wiesz, za którym podążać, to się te cele rozmywają i być może się to nie uda. Jak masz konkretny cel i naprawdę do niego dążysz, to jesteś w stanie go osiągnąć. Tego Wam wszystkim, moi drodzy życzę" - tłumaczy.

Artystka zdradziła też kilka sprawdzonych sposobów na zmniejszenie stresu i dobre przygotowanie na chwilę przed występem. W jaki sposób Julia Wieniawa kumuluje energię? Okazuje się, że między innymi po to artyści tak bardzo przykładają się do szlifowania warsztatu.

"Mam takie swoje sposoby, które po pierwsze rozgrzewają mój aparat mowy, po drugie niwelują stres. Robię sobie rozgrzewki dykcyjne. Nawet jak nie śpiewam, tylko idę grać spektakl, to robię sobie rozgrzewkę wokalną również, żeby pobudzić przeponę, żeby głos był silny i osadzony. Przy okazji robię też takie krótkie ćwiczenia oddechowe, aby po prostu skumulować energię i ten stres zmniejszyć, a potem, żeby ta energia wybuchła na scenie" - zdradziła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości