Sofia z "Top Model" z młodszą siostrą w Paryżu. Obie są modelkami

Sofia Konecka-Manescal
Sofia Konecka-Manescal
Źródło: TVN
Sofia Konecka Menescal i jej młodsza siostra Felicia wyruszyły razem w podróż do Paryża. Choć na ich instagramowych profilach pojawiły się już pierwsze zdjęcia z wyprawy, nie zdradziły jeszcze, w jakim celu się tam wybrały. Możliwości są co najmniej dwie. To albo wakacje, albo... modelingowa współpraca!

W rodzinie Koneckich talentów nie brakuje. Nie tylko znana z "Top Model" Sofia przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie. Okazuje się, że również jej młodsza siostra odziedziczyła smykałkę do modelingu i ma już na swoim koncie współprace ze znanymi markami. Teraz obie przebywają w Paryżu. Czy możemy spodziewać się połączenia siostrzanych umiejętności modelingowych?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

W Zamku Królewskim w Warszawie można podziwiać dzieła z Florencji, Rzymu, Paryża czy Londynu
Źródło: Co Za Tydzień

Kim jest młodsza siostra Sofii z "Top Model", Felicia?

Już podczas nagrań do castingowych wizytówek "Top Model" siostra Sofii okazała się być wyjątkowo szczera. Mama dziewczyn opowiadała o zamiłowaniu Sofii do przebierania. Jak twierdzi, modelka miała swój wyjątkowy styl niemal od zawsze.

"W świecie modelingu pociąga mnie to, że można się kreować. Każdego dnia tak naprawdę można być kimś innym i to jest piękne" - mówiła sama zainteresowana.

Mała Felicia ma na to nieco inne spojrzenie.

"Ma takie wysokie buty, włosy ma tapirowane i ogólnie wygląda... jakby wyszła z dżungli" - śmiało oceniła dziewczynka.

Gorącą krew i wrodzony optymizm dziewczynki mogły zaczerpnąć z brazylijskich korzeni. To właśnie tam na świat przyszła Sofia. Niedługo potem mama dziewczyn postanowiła wrócić do Polski i tutaj, już w pojedynkę, wychować urocze latorośle.

Dalsza część tekstu pod zdjęciami.

Sofia z "Top Model" z siostrą w Paryżu

Teraz okazuje się, że kilkuletnia Felicia w zakresie mody rzeczywiście ma już całkiem wyrobiony gust. Wszystko za sprawą szalenie bogatego, jak na swój wiek portfolio. Imponującą listę zleceniodawców możemy oglądać na zawodowym profilu na Instagramie, jakim może pochwalić się mała modelka. Są tu zarówno zdjęcia, jak i spoty reklamowe, w których miała okazję wziąć udział.

Teraz w relacji Sofii możemy znaleźć wzmiankę o podróży sióstr do Paryża. Na jednym ze zdjęć widać odwróconą do okna głowę dziewczynki. Właśnie to zdjęcie pojawiło się też na profilu Felicii. Ze względu na to, że wśród zdjęć młodszej siostry nie ma kadrów prywatnych możemy wnioskować, że chodzi właśnie o sesję zdjęciową.

Chcielibyście zobaczyć szalone siostry razem na planie? Biorąc pod uwagę temperament obu, mogłoby być nieco wybuchowo. Jak myślicie?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości