Julia Wieniawa uczy się aktorstwa. Korzysta z pomocy sławnego nauczyciela

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa uczy się aktorstwa
Źródło: MWMEDIA
Początek roku dla Julii Wieniawy to czas zdecydowanie intensywny i pełen możliwości. Celebrytka pojawiła się już na wielu ściankach, ogłosiła sukces z reklamą na Times Square, a teraz intensywnie uczy się aktorstwa. Spektakl, w którym wystąpi w parze z Adamem Woronowiczem to dla młodej aktorki niezła szkoła.

Adam Woronowicz, choć sam skończył Akademię Teatralną w Warszawie, dziś jest jednym z wykładowców łódzkiej filmówki. Praca w duecie z profesorem mogłaby się wydawać indywidualnymi korepetycjami. Potwierdza to sama zainteresowana, której egzamin praktyczny odbędzie się na deskach już niebawem.

Miasteczko "Dzień Dobry TVN" zawitało do Kościerzyny
Małgorzata Ohme i Filip Chajzer wraz z ekipą "Dzień dobry TVN" zawitali do stolicy Kaszub, czyli Kościerzyny. Prowadzący program zostali niezwykle ciepło przyjęci przez jej mieszkańców. Oprócz rozmowy Małgorzata Ohme i Filip Chajzer mogli poznać tamtejsze zwyczaje. "Ja jestem zachwycony. Czerpię energię od ludzi i to jest piękne, że ludzie, którzy do tej pory zapraszali nas do swoich domów, chwytając za pilota i naciskając guzik, teraz zapraszają nas do swoich domów fizycznie [...]" - powiedział w rozmowie z "Co za tydzień" prezenter.

Julia Wieniawa pobiera korepetycje?

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Jej wszechstronny talent znają już nawet za wielką wodą, ale młoda aktorka, wokalistka, autorka tekstów, muzyki i bizneswoman na razie skupia się na szlifowaniu własnej kariery na rodzimym terenie.

Niebawem odbędzie się premiera spektaklu "Gra", gdzie wystąpi w duecie z Adamem Woronowiczem. Być może taki był plan producenta, by mało jeszcze doświadczoną teatralnie aktorkę, zestawić z profesorem szkoły aktorskiej. Julia Wieniawa fakt ten docenia i czerpie z tej sytuacji, ile się da. "To, co na pewno jest wartościowe tym razem to to, że mam profesora łódzkiej filmówki dla siebie, przez cały miesiąc indywidualnie, czyli Adama Woronowicza i nie ukrywam, że już naprawdę wiele się nauczyłam albo zmieniłam spojrzenie na pewne rzeczy i wiem, że z tej pracy wiele wyniosę dla siebie w przyszłości nawet do grania w serialach czy filmach, bo teatr daje zupełnie inną jakość" - mówi Julia Wieniawa w rozmowie z "Plejadą".

"Gra"- spektakl z Julią Wieniawą i Adamem Woronowiczem - gdzie i kiedy

Doborowe towarzystwo nie pozbawia jednak Julii Wieniawy przedpremierowej tremy. Mimo to wie, że będzie przygotowana najlepiej, jak to możliwe: "Wczoraj mieliśmy pierwszy przebieg całości i pierwszy raz zobaczyliśmy w sumie, jak to wygląda połączone różne sekwencje i co tak naprawdę działa, co nie działa, co wzrusza, co irytuje, co trzeba zmienić. Zostało kilka dni, a my jeszcze mamy dużo pracy. Ale najważniejsze, że tekst mam na blachę opanowany, więc teraz zostały same niuanse".

Julia Wieniawa coraz śmielej odnajduje się w kręgach starszych kolegów. "Bardzo się też zakumplowaliśmy i z Adamem i z Robertem Rakowskim, który jest naszym reżyserem i z naszą Izunią, która jest naszą inspicjentką i codziennie po próbach chodzimy sobie na obiadki. Jest to przemiła praca i jest to też ogromny rozwój, ale też nie ukrywam, że jestem też zmęczona".

Premierę zaplanowano 9 lutego, a pokazy przedpremierowe można oglądać już 4 dni wcześniej. Twórcy zapraszają do Garnizonu Sztuki w Warszawie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości