Paul Montana o rozwodzie z Iloną Felicjańską. Robi sobie przerwę od kobiet

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Ilona Felicjańska i Paul Montana pobrali się w 2020 roku

Paul Montana jest obecnie w trakcie rozwodu z Iloną Felicjańską i nie myśli na razie o nowej miłości. Celebryta w najnowszym wywiadzie przyznał, że chce sobie zrobić przerwę od kobiet i skupić się w tym czasie na swojej rodzinie.

Ilona Felicjańska i Paul Montana stanowili jedną z najbardziej burzliwych par w polskim show-biznesie. Celebryci non stop się rozstawali i schodzili, przy tym nie szczędzili szczegółów swojego związku mediom. Małżeństwo potrafiło być dla siebie bardzo niemiłe na łamach prasy, by zaraz potem wyznawać sobie dozgonną miłość. Obecnie są w trakcie rozwodu i w tej chwili nie mają ze sobą zbyt dobrych relacji.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o związku. Jaki mają sposób na kłótnie?
Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o związku. Jaki mają sposób na kłótnie? Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o małżeństwie. Jak podtrzymują ogień w związku?

Paul Montana chce sobie zrobić przerwę od kobiet

Paul Montana nigdy nie ukrywał, że bardzo kochał Ilonę Felicjańska, jednak oboje działali na siebie destrukcyjnie. To właśnie dlatego celebryci jakiś czas temu podjęli decyzję o rozwodzie. Mężczyzna od tamtej pory jest sam i jak zdradził w rozmowie z "Faktem", nie zamierza na razie szukać nowej miłości. Paul Montana chce sobie zrobić przerwę w romantycznych relacjach z kobietami.

"W moim życiu absolutnie nie ma teraz żadnej kobiety. Daję sobie przynajmniej rok, jak nie dłużej, gdy nie chcę myśleć o takich sprawach i w nic się angażować miłosnego. Ilona była miłością mojego życia, a z drugiej strony był to ogromnie trudny związek" - powiedział.

Biznesmen wcześniej był mężem amerykańskiej modelki Ashley Richardson, jednak to jego niejedyny poważniejszy związek. Mężczyzna z jednej z relacji ma także syna. To właśnie jemu Paul Montana chce poświęcić swój wolny czas.

"Potrzebuję odpoczynku i przerwy od kobiet. Nasz rozwód jest w toku. Ostatnia rzecz, o której bym myślał to nowa kobieta. Koncentruję się teraz na synu, którego mam w Trójmieście i biznesach. To mój priorytet" - podkreślił.

Ilona Felicjańska i Paul Montana stanowili burzliwe małżeństwo

Ilona Felicjańska i Paul Montana znali się kilka lat, zanim zdecydowali się na związek małżeński. Od początku ich relacja była bardzo nietypowa. Zaledwie dwa miesiące przed ślubem celebryci... spędzili trzy tygodnie w amerykańskim areszcie, do którego trafili w wyniku ostrej kłótni. Była modelka i biznesmen powiedzieli sobie "tak" w lutym 2020 roku podczas niewielkiej i kameralnej uroczystości w centrum Londynu. Małżeństwo miało być lekiem na trapiące ich kryzysy.

Początkowo nowe życie Ilony Felicjańskiej i Paula Montany wyglądało jak z bajki. Zakochani opowiadali o swojej miłości w mediach i udowadniali, jak bardzo się kochają. Niestety kilka miesięcy po ślubie wszystko wróciło do starego stanu rzeczy. Para nie szczędziła sobie przykrych słów na łamach prasy, a główną rolę w ich konfliktach małżeńskich odgrywał alkohol. Zarówno Ilona Felicjańska, jak i Paul Montana kilka razy trafiali na oddziały zamknięte, gdzie próbowali leczyć się ze swojego uzależnienia. Modelka relacjonowała nawet to w mediach społecznościowych. Małżeństwo kilka razy próbowało dać sobie kolejną szansę, jednak ostatecznie zapadła decyzja o rozwodzie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości