Julia Wieniawa zaśpiewała o rozstaniu z Nikodemem Rozbickim? Słowa nowej piosenki zaskakują

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Źródło: MWMEDIA
Nowa piosenka Julii Wieniawy jeszcze przed premierą zyskała nie lada rozgłos. Teraz o utworze "Sobą tak" znowu jest głośno. Wszystko za sprawą tekstu piosenki, który ma nawiązywać do niedawnego rozstania gwiazdy z Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa to wszechstronna artystka, znana zarówno z działań na polu aktorskim, jak i muzycznym. Jej debiutancki album "Omamy" spotkał się z pozytywnym odbiorem ze strony słuchaczy, a także zyskał uznanie wśród krytyków.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

15012024_MAMTALENT_WIENIAWA_KONTROLA
Julia Wieniawa wyznała, co ją najbardziej "spala". Wspomniała o wyglądzie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Julia Wieniawa zaskakuje tekstem piosenki

Rozstanie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego było dla wszystkich nie lada szokiem. Do zakończenia relacji gwiazda przyznała się w niedawnym wywiadzie dla serwisu Pomponik, teraz zdaje się, że ta historia ma swój dalszy ciąg. Gwiazda w niedawno wydanym utworze "Sobą tak" poruszyła temat swojego poczucia własnej wartości i niezależności.

W warstwie lirycznej utworu kryje się także inne głębokie przesłanie. Media spekulują, że możemy znaleźć w nim odniesienia do jej niedawnego rozstania z Nikodemem Rozbickim. Tekst piosenki wydaje się być niezwykle osobisty.

"Letni wiatr rozwiał we mnie cały smutek. Czuję, że mogę więcej, nic nie muszę. Lekko tak unoszę się nad ziemią, lubię ten stan. Teraz dobrze wiem, że wszystko było po coś. Widać tak to jest, uwierz mi na słowo. Trochę to trwało, lecz jestem tu i lepiej jest. Jeszcze nigdy się nie czułam sobą tak, chociaż już myślałeś, że mnie dobrze znasz. Mów co chcesz. Wiem kim jestem, lecę wyżej. Patrzę na drogę za mną, było tyle dobrych rad, ja słuchałem zawsze siebie. Tak już mam" - śpiewa artystka w nowej piosence.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki tworzyli zgrany duet
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki tworzyli zgrany duet
Źródło: MWMEDIA

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki się rozstali

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki byli razem od października 2020 r., jednak swoją relację potwierdzili dopiero dopiero w styczniu 2021 r. Para uchodziła za jedną z najbardziej dobranych w rodzimym show-biznesie, dlatego też ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich była informacja, która pojawiła się w październiku 2022 r. dotycząca ich rozstania.

Zakochani po kilku tygodniach zdecydowali się wrócić do siebie. Zamieszkali razem, a nawet zaopiekowali się małym pieskiem. Jakiś czas potem Nikodem Rozbicki wyjechał do Stanów Zjednoczonych, co spowodowało wiele spekulacji na temat statusu relacji zakochanych.

W niedawnej rozmowie z Pomponikiem aktorka potwierdziła, że nie jest już w związku z Nikodemem Rozbickim.

"Chyba to prawda..." - wyznała.

Reporter serwisu dopytał, czy to oznacza, że aktorka jest singielką, co gwiazda ta potwierdziła, nie pozostawiając tym samym żadnych złudzeń.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości